MENU
×

Czapki beanie i kapelusze bucket

  Filtr
Kolory
Marki

Czapki beanie i bucket

Znajdź swoją nową czapkę beanie lub kapelusz bucket w naszej ofercie pełnej modnych designów i niesamowitych kolorów od najbardziej popularnych marek i firm w skaterskim świecie.

To kwestia stylu

Czapka beanie nie przyda Ci się tylko w zimę, aby ogrzać głowę. Możesz jej używać przez cały rok jako element, który podkreśli Twój styl. Beanie to konieczny dodatek dla wielu skaterów, ale noszą ją również osoby, które nie są skaterami, ale lubią wygodę i luz oraz pragną dodać szczyptę stylu do swojego ubioru. Na tej stronie znajdziesz czapki w różnych kolorach i z różnych materiałów, zarówno z klasycznym frędzlem na czubku głowy, jak i bez niego.

Znajdziesz tu również wszystkie nasze czapki i czapki beanie przeznaczone do uprawiania sportów wysokiej intensywności, w których liczą sie osiągi, jak np. jazda na biegówkach, nartorolkach, bieganie lub jazda na rowerze. Mamy wszystko, czego potrzebujesz, by Twoja głowa była sucha i ciepła.

Kapelusz typu bucket powraca

W tym momencie nie ma nic modniejszego od kapelusza bucket. Ten słynny element stroju powrócił z przeszłości. Kapelusz bucket nie tylko świetnie wygląda z luźną stylówą, ale można go także dołączyć do bardziej oficjalnego stroju. Jest dostępny w wielu wersjach, od jednokolorowych bez wzorów po niesamowite printy. Wystarczy, że wybierzesz taki, który pasuje do Twojego stylu i ukazuje Twoją osobowość.

';