×
Menu

Akcesoria

Poprzednia
Następna
Strona 1 z 2

Jaki jest najlepszy sprzęt do sportów wodnych?

Posiadanie odpowiedniego sprzętu i akcesoriów do sportów wodnych to podstawa dla każdego miłośnika aktywnego spędzania czasu na plaży. Ponczo do przebierania bez wątpienia należy do tej kategorii - nie tylko daje Ci schronienie przed promieniami słońca i zimnym wiatrem, ale także pozwala na komfortową zmianę stroju. Każdy odpowiedzialny surfer powinien nosić ze sobą również zestaw naprawczy, zwłaszcza jeśli korzysta z desek pompowanych.

Jeśli chodzi o sprzęt do sportów wodnych - zapasowy zawór wpustowy lub spustowy niejednokrotnie potrafi uratować cały dzień spędzony na plaży. Zawór w swojej desce SUP wymienisz z łatwością dzięki wypełniaczowi na bazie żywicy, który pozwoli Ci szybko ruszyć z powrotem na wodę. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie Twoich cennych rzeczy na plaży, dobrym rozwiązaniem może okazać się skrytka zamykana na klucz. Możesz ją umieścić w swojej szafce lub pojeździe i nie martwić się o to, że zostaniesz okradziony.

Jakie są najlepsze akcesoria do sportów wodnych do samochodu?

Nie wszyscy miłośnicy sportów wodnych mają to szczęście, że mieszkają blisko wody. Jeśli musisz dojechać samochodem do swojego ulubionego miejsca do surfowania, możesz rozważyć zakup ręcznika na fotel samochodowy, uchwytów bagażowych na dach albo wkrętaka. Nawet jeśli jesteś mokry i oblepiony piaskiem, wodoodporne pokrowce na fotele samochodowe pozwolą Ci wskoczyć do auta prosto po treningu.

Uchwyty bagażowe to optymalne rozwiązanie, jeśli deski nie mieszczą się we wnętrzu Twojego samochodu. Pozwolą Ci na komfortowe przetransportowanie Twojego sprzętu nawet na nierównych, wyboistych drogach. Wkrętak to niezbędne narzędzie dla wszystkich podróżujących surferów. Pozwoli Ci na łatwe i skuteczne przytwierdzenie sprzętu do dachu Twojego samochodu.

Szukasz dodatkowego sprzętu? Sprawdź naszą ofertę Ochraniaczy do Sportów Wodnych i Pianek do Pływania.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki