×
Menu

Akcesoria

Poprzednia
Następna
Strona 1 z 2

Przechowuj swój sprzęt bezpiecznie

Jednym z najważniejszych akcesoriów, jeśli chodzi o sporty wodne, jest torba ochronna. Niezależnie od tego, czy chcesz wrzucić swoją deskę do samochodu i wyruszyć na wyprawę do najbliższego spotu, czy udać się w cieplejsze rejony świata w poszukiwaniu lepszych warunków pogodowych, to dobrze mieć torbę transportową. Często bywa tak, że sprzęt przeznaczony do sportów wodnych jest pokaźnych rozmiarów, o dziwnych wymiarach czy składający się z kilku części. Torba może zaradzić tej niedogodności i służyć do bezpiecznego transportowania twojego sprzętu z miejsca na miejsce.

Pozostaw wodę w morzu

Czerpanie przyjemności z zabaw na wodzie to kwintesencja sportów wodnych. Jednak niewiele osób posiada miłe wspomnienia, kiedy woda z mokrej deski czy ciuchów dostaje się do samochodu, bądź zalewa twój telefon.

Dlatego też mamy w ofercie niezbędne akcesoria, pozwalające na uniknięcie przykrych i niemiłych sytuacji związanych z zalaniem naszych rzeczy. Posiadamy w asortymencie między innymi kieszenie wodoodporne montowane na ramieniu, kieszenie szybkoschnące czy ręczniki do foteli samochodowych. Akcesoria te sprawią, że problemy z niechcianą wodą znikną na zawsze.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki