MENU
×

Płozy i Szyny do Rolek

  Filtr
Marki
Rozmiar
Rozmiar buta

Potrzebujesz nowe płozy lub szyny do rolek?

Jako agresywnych rolkarz wiesz, jak dużą częścią tego sportu jest grinding i sliding. Wymaga to sporo treningu, lecz idealne lądowanie po wykonaniu alley oop topacid jest sporą nagrodą. Ćwiczenie i dopracowywanie techniki grindu z pewnością mocno przetestuje płozy w Twoich rolkach.

Szyna rolek to kolejny kluczowy element rolek, który warto co jakiś czas wymienić, by przedłużyć żywotność rolek agresywnych. Mimo że szyny rolek są bardzo wytrzymałe, to w którymś momencie trzeba będzie je wymienić.

Na tej stronie znajdziesz nasz wybór płoz i szyn do rolek agresywnych inline. Na stronie każdego produktu znajdziesz informacje o rozmiarach i o tym, do jakich rolek pasują dane płozy. Ogólnie, wybieraj szyny i płozy, które są tego samego producenta co Twoje rolki.

Wprowadzenie soul plate było dość rewolucyjne w społeczności rolkarzy agresywnych inline. Soul plate / soul frame sprawiają, że współczesne rolki są bardzo odporne; mimo że płozy mogą w pewnym momencie pęknąć przy mocnym uderzeniu, to wymiana na nowe płozy bez problemu naprawi rolki, dzięki czemu będą gotowe na nowe wyzwania.

Przy wymianie płoz do rolek polecamy również wymianę śrub, aby zapobiec pękaniu starych elementów. Większość nowych płóz sprzedawana jest z nowym zestawem śrub, określone jest to w opisie produktu.

';