×
Menu

Dystans do decku

  Filtr
Marki

Warto wiedzieć

Dystans do podestu hulajnogi utrzymuje kółka na miejscu

Czy Twój deck i kółka nie są kompatybilne? Kółko nie jest już wycentrowane? Nie martw się, tulejki mogą z tym pomóc.

Dystanse umieszczone są w przestrzeni pomiędzy deckiem a kółkiem. Rozwiązanie to sprawia, że kółko stabilnie osadzone jest centralnie, bez ruszania się w tył i przód. Dodatkowo taki montaż zapewnia sztywne i solidne osadzenie ośki koła. Niektóre tulejki do hulajnogi są tak zaprojektowane, by utrzymać hamulec na miejscu.

Tulejki mogą się różnić pomiędzy markami oraz modelami hulajnóg. Z tego względu ważne jest, aby przed zakupem upewnić się, że wybrane tulejki pasują do twojego modelu. Informacje o rozmiarze i kompatybilności znajdziesz w opisie produktu i specyfikacjach.

Dystanse są instalowane przez ośkę kółka, powinny być umieszczone po obu stronach kółka. Standardowym rozmiarem ośki kółka jest 8 mm, lecz może się to zmieniać. Z tego powodu warto sprawdzić opis i specyfikacje produktu.

Proszę zauważyć, że większość tulejek jest sprzedawana oddzielnie, więc musisz kupić dwie sztuki, aby skompletować zestaw.

Jeśli nadal nie jesteś pewien tego, jakie tulejki potrzebujesz, zadzwoń do nas. Nasi eksperci są zawsze gotowi, aby pomóc Ci w trakcie procesu wymiany tulejek.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki