×
Menu

Ochraniacze na Łokcie

  Filtr
Rozmiar

Warto wiedzieć

Każdy skater, deskorolkarz i rowerzysta powinien nosić ochraniacze na łokcie

Głowa, kolana, nadgarstki i łokcie to cztery miejsca, które większość ludzi stara się chronić. W tym dziale znajdziesz ofertę ochraniaczy na łokcie dla maksymalnej ochrony tej części ciała. Wiele osób zaniedbuje wagę ochrony łokci. Jeśli uszkodzisz staw skokowy, może to być kontuzja na całe życie, której efektów może Ci się nie udać pozbyć w 100%.

Czy ochraniacz na łokcie ogranicza ruchy?

Kilka lat temu ochraniacze na łokcie były bardzo niekomfortowe i nie dało się w nich osiągnąć pełnego zakresu ruchów.

Obecnie ochraniacze tego typu są tak zaprojektowane i optymalnie dopasowane, by zezwalać na większą swobodę ruchów. Jednocześnie, nowoczesne ochraniacze na łokcie są produkowane z materiałów zezwalających skórze na oddychanie, dzięki czemu można je nosić przez dłuższy czas - również w gorące dni.

Niektóre modele mają płaski design, dzięki czemu możesz je nosić niewidocznie pod koszulką. Odnosi się to na przykład do produktów firmy G-Form, które są szczególnie płaskie i z łatwością mogą być noszone pod odzieżą.

W SkatePro zawsze zalecamy ludziom używanie pełnego zestawu ochraniaczy, zawierającego kask, ochraniacze na łokcie i kolana oraz nadgarstki. Jeśli szukasz pełnego zestawu ochraniaczy, zalecamy sprawdzenie tego działu.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki