BOŻE NARODZENIE
Kup kartę podarunkową do wydrukowania  -  Zamów tutaj
×
MENU

Kółka do deskorolki

  Filtr
Kolory
Marki
Średnica kół
Szerokość koła
Twardość kół

Kółka do deskorolki - wybierz odpowiedni rozmiar oraz twardość

Kółka do deskorolki dostępne są w różnych rozmiarach, twardościach, wielu kolorach i designach. Wszystkie oferowane przez nas kółka wykonane są z poliuretanu, który zapewnia świetną wytrzymałość i przyczepność.

Podczas wyboru kółek do deski skateboardowej, powinieneś zwrócić uwagę na wielkość i twardość kół.

Wielkość kółek: wielkość koła oznacza jego średnicę, wielkość ma wpływ na szybkość oraz kontrolę jazdy. Im większe kółka tym szybsza jazda, jednak deska jest mniej zwrotna. Mniejsze kółka łatwiej jest kontrolować, jednak jazda nie jest tak szybka.

Twardość kółek: twardość kółek podana jest od liczby 1 do 100 i oznaczona literą A. Twardość ma wpływ na wytrzymałość kółka, przyczepność oraz amortyzację. Im wyższa liczba, tym twardsze kółko.

Zazwyczaj kółka sprzedawane są w zestawie po 4 sztuki jednak mamy też modele sprzedawane osobno. Przy każdym modelu podane jest, ile sztuk znajduje się w zestawie. Masz możliwość wyboru między kółkami o różnej średnicy oraz twardości, dobierz odpowiedni model do swoich potrzeb.

Sprawdź nasz wybór kółek do deskorolki. W naszej ofercie mamy tylko kółka wysokiej jakości od różnych znanych producentów.

Jeśli masz problem z doborem odpowiednich kółek, skontaktuj się z nami.

Jaki masz styl?

Kółka do deskorolki zależą od osobistych preferencji, ale jest kilka ogólnych zasad:

Jeśli jesteś technicznym zawodnikiem ulicznym, możesz preferować mniejsze kółka, gdyż ich mniejsza waga pozwala na dużo łatwiejsze wykonywanie trików.

Jeśli preferujesz jazdę w skateparku na rampach typu vert czy bowl, to powinieneś rozważyć zastosowanie szerszych kółek, aby uzyskać więcej przyczepności.