×
Menu

Kółka do deskorolki

  Filtr
Kolory
Marki
Średnica kół
Szerokość koła
Twardość kół
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 3

Warto wiedzieć

Kółka do deskorolki - wybierz odpowiedni rozmiar oraz twardość

Kółka do deskorolki dostępne są w różnych rozmiarach, twardościach, wielu kolorach i designach. Wszystkie oferowane przez nas kółka wykonane są z poliuretanu, który zapewnia świetną wytrzymałość i przyczepność.

Podczas wyboru kółek do deski skateboardowej, powinieneś zwrócić uwagę na wielkość i twardość kół.

Wielkość kółek: wielkość koła oznacza jego średnicę, wielkość ma wpływ na szybkość oraz kontrolę jazdy. Im większe kółka tym szybsza jazda, jednak deska jest mniej zwrotna. Mniejsze kółka łatwiej jest kontrolować, jednak jazda nie jest tak szybka.

Twardość kółek: twardość kółek podana jest od liczby 1 do 100 i oznaczona literą A. Twardość ma wpływ na wytrzymałość kółka, przyczepność oraz amortyzację. Im wyższa liczba, tym twardsze kółko.

Zazwyczaj kółka sprzedawane są w zestawie po 4 sztuki jednak mamy też modele sprzedawane osobno. Przy każdym modelu podane jest, ile sztuk znajduje się w zestawie. Masz możliwość wyboru między kółkami o różnej średnicy oraz twardości, dobierz odpowiedni model do swoich potrzeb.

Sprawdź nasz wybór kółek do deskorolki. W naszej ofercie mamy tylko kółka wysokiej jakości od różnych znanych producentów.

Jeśli masz problem z doborem odpowiednich kółek, skontaktuj się z nami.

Twardość kółek do deskorolki i styl jazdy

Wybór kółek do deskorolkowi to przede wszystkim osobiste preferencje, ale jest kilka zasad.

Twarde kółka do deskorolki - ulica, VERT

Jeśli jesteś technicznym zawodnikiem, możesz preferować małe, twarde kółka ze względu na fakt, że mała masa kółek pozwala zawodnikom ulicznym łatwiej wykonywać tricki.

Niektórzy fani jazdy w vercie również preferują twarde kółka do deskorolki, ale zazwyczaj są one szersze, co zapewnia większą stabilność i przyczepność do podłoża.

Miękkie kółka do deskorolki - CRUISING

Miękkie kółka zapewnią płynniejszą jazdę i nie będziesz czuć każdego kamyka na drodze. Dlatego też miększe koła są preferowane przez tych, którzy lubią jazdę w stylu cruising.

SUPER miękkie kółka do deskorolki - TREND z jazdy na longboardzie

W ostatnim czasie pojawia się trend, w którym deskorolkarze, którzy lubią jeździć po mieście, umieszczają w swoich deskach super miękkie kółka, co wynika z wpływów kultury jazdy longboardami.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki