×
Menu

Spodnie na deskorolkę

  Filtr
Marki
Rozmiar

Czym są spodnie skate?

Spodnie i szorty deskorolkowe są zaprojektowane tak, by maksymalnie ułatwić i umilić Ci jazdę na desce. Można podzielić je na dwie kategorie: dopasowane i luźne.

Dopasowane dżinsy i spodnie skejterskie sciśle przylegają do nóg i talii, tak by maksymalnie zredukować ryzyko zahaczenia o poręcze czy przeszkody, co mogłoby skutkować upadkiem.

Luźne, nisko zwisające spodnie z szerokimi nogawkami pozwalają z kolei na większą swobodę ruchów.

Jakie spodnie są najlepsze na deskę?

Dobre spodnie lub szorty deskorolkowe powinny być wygodne, solidne i na tyle wytrzymałe, by poradzić sobie z uderzeniami i otarciami podczas upadków. Najpopularniejsze są bez wątpienia dżinsy, jednak spodnie wykonane z innych grubych bawełnianych materiałów (np. płótno), dzięki dobrej oddychalności i odporności na rozdarcia, również powinny sobie poradzić.

Jak nosić skaterskie spodnie?

Nogawki podwinięte kilka centymetrów powyżej kostki przy wyprostowanej nodze - to złota zasada, jeśli chodzi o noszenie dopasowanych spodni skaterskich. Do luźnych spodni często warto założyć pasek. Nie chcesz przecież, żeby zsunęły się podczas zjazdu z rampy albo lądowania triku.

Pamiętaj, że spodnie skaterskie nie muszą służyć tylko do jazdy na desce. Marki deskorolkowe są znane z wysokiej jakości wykonania oraz ciekawych designów. Czadowe wzory i wygodne dopasowanie sprawią, że odświeżysz swój wyluzowany, codzienny look.

Chcesz nadać nowy blask swojej skaterskiej garderobie? Sprawdź naszą ofertę Odzieży deskorolkowej i Streetwearu.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki