×
Menu

Gripy do hulajnogi

  Filtr
Kolory
Marki
Długość gripu
Kompatybilne z
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 3

Warto wiedzieć

Gripy do hulajnogi - komfort i kontrola

W tej kategorii znajdziesz kolorowe gripy do hulajnogi w różnym designie i rozmiarze, pasującym do Twojej hulajnogi. Gripy do hulajnogi wyczynowej dają Ci możliwość odpicowania sprzętu, aby pasował do Twojej osobowości i przyciągał wzrok innych w lokalnym skateparku.

Rączki do hulajnogi są również niezbędne do zwiększenia kontroli w trakcie wykonywania trików i lądowania. Jednocześnie sprawiają, że sama jazda jest dużo bardziej komfortowa. Gripy wykonane są z gumy lub pianki, a czasami z połączenia tych materiałów dla dodatkowego komfortu i bezpieczeństwa.

Końcówki kierownicy i kołnierze

Gripy do hulajnogi produkowane są przez wielu producentów, Odi oraz Ethic DTC to dwie najbardziej popularne. Aby zamknąć obie strony, niektóre firmy preferują używanie tzw. końcówek kierownicy i zatyczek. Inne gripy są całkowicie zamknięte lub przy użyciu kołnierza. Gripy z kołnierzem posiadają okrągły dysk od wewnętrznego końca gripa. Gripy takie są łatwiejsze w uchwycie i dodają kontroli, ale mogą utrudniać wykonywanie obrotów kierownicą. Założenie nowych gripów do hulajnogi może być problematyczne. Jeśli sprawia ci to trudność, spróbuj użyć szybko odparowującego płynu, jak środek do czyszczenia szyb. Dzięki temu gripy wsuną się na swoje miejsce bez problemu, oszczędzając Twój czas.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki