×
Menu

Odzież i akcesoria - Rolki

Imponuj ubiorem

W tej kategorii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, od kamizelek rolkarskich, skarpetek rolkarskich po torby stworzone do użytku podczas speedskatingu. Mieści się tu również skaterski ubiór lifestyle'owy oraz akcesoria, które doskonale sprawdzą się na co dzień i podczas jazdy inline oraz aggressive.

Transport wrotek na tor i do domu może być kłopotliwy, podobnie jak noszenie rolek agresywnych na ulubioną uliczną miejscówkę lub do skate parku.

Na szczęście mamy szeroki wybór toreb i plecaków na rolki i wrotki.

Od dresów po jeansy

Dobre spodnie podczas jazdy na rolkach to podstawa. Odgrywają kluczową rolę podczas jazdy na rolkach fitness inline w zimne dni. W końcu musi być Ci ciepło i suche, a przy tym musisz zachować swobodę ruchów i ochronić się przed wiatrem.

Jeśli jeździsz agresywnie, postaw na długie spodnie. Nosi je wielu rolkarzy z czołówki, nawet w gorące dni. Dlaczego? Bo pełnią rolę ochrony średniego stopnia, chroniąc Twoją skórę przed bezpośrednim kontaktem z asfaltem, jeśli dojdzie do upadku.

W tym miejscu znajdziesz zarównie spodnie do jazdy fitness inline, jak i agresywnej, które nadają się do użytku podczas jazdy na rolkach i wrotkach.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki