MENU
×

Ubrania do rolek biegowych

  Filtr
Marki
Rozmiar
Rozmiar buta

Imponuj ubiorem

Gdy jeździsz na rolkach biegowych, zwykłych rolkach, nartorolkach, biegasz lub może jeździsz na nartach biegowych to ważne jest utrzymanie odpowiedniej temperatury i suchości. W tej kategorii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, od kamizelek, przez osłony na buty, do opasek na rękę.

Kamizelka: niezbędny element

W okresach niestabilnej pogody kamizelka jest kluczowym elementem stroju. Jest świetna na chłodne poranki lub zimowe popołudnia, gdy zachodzi słońce, a ty masz jeszcze wiele do zrobienia poza domem. Bez względu na to, czy trenujesz czy bierzesz udział w zawodach, ubiór ma wpływ na osiągi. Ubieranie się warstwowo jest dobrym sposobem na utrzymanie komfortowej temperatury. Kamizelka jest świetna - zabiera mało miejsca, jest idealna gdy poczujesz chłód, a jednocześnie pozwala na pełen zakres ruchów w ramionach.

Osłona na buty

Jesień i zima mogą być wymagającą porą roku na trenowanie takich sportów, jak jazda szybka na rolkach, rolkarstwo czy nartorolkarstwo. Stopy mogą marznąć i być przemoczone, co rujnuje cały dzień, jaki chcesz przeznaczyć na trening. Lecz czemu pogoda i temperatura miałyby dyktować, kiedy możesz uprawiać swoją ulubioną dyscyplinę?

Osłony na buty chronią stopy przed złymi warunkami pogodowymi, są niezbędne, gdy chcesz trenować przez cały rok, bez względu na pogodę. Osłony w tej kategorii są wykonane z materiału, który nie przepuszcza wody i wiatru. Zapobiega zmoczeniu i wychłodzeniu stóp.

';