×
Menu

Torby i Plecaki na Snowboard

Poprzednia
Następna
Strona 1 z 2

Torby i plecaki na Twoje snowboardowe potrzeby

W kategorii tej znajdziesz różnego rodzaju torby, które pozwolą Ci na wygodne podróżowanie z Twoim sprzętem snowboardowym. Torby snowboardowe można podzielić z grubsza na 3 rodzaje: torby transportowe na deskę snowboardową, torby na buty oraz plecaki snowboardowe przeznaczone do jazdy na stoku.

Wszystkie te torby dostępne są w wielu wariantach wyglądu i rozmiaru, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Łatwe w przenoszeniu torby na buty snowboardowe

Torby na buty snowboardowe, które w zasadzie nie różnią się niczym od toreb na buty narciarskie, służą do komfortowego przenoszenia dużych i nieporęcznych butów do jazdy na snowboardzie. Twoja para butów z łatwością zmieści się w środku, pozostawiając jeszcze miejsce na dodatkowe akcesoria. Torby na buty i kask snowboardowy są zazwyczaj bardziej pojemne, tak by zmieścić dodatkowo zajmujący dużą ilość miejsca kask. Transportowanie własnych butów snowboardowych podczas urlopu jest łatwe i wygodne, ponieważ torby są zazwyczaj zaopatrzone w uchwyty i paski na ramię. Plecaki na buty snowboardowe sprawiają z kolei, że podróżowanie samolotem, pociągiem czy autobusem staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Plecaki snowboardowe na stok i w teren

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy profesjonalistą, każdy snowboardzista powinien mieć swój plecak snowboardowy. Można go nosić przez cały dzień jazdy na stoku lub używać po prostu do przenoszenia deski i sprzętu na terenie ośrodka narciarskiego. Chociaż mogą one wyglądać jak zwykłe plecaki, plecaki snowboardowe wyposażone są w przydatne funkcje, takie jak możliwość przytroczenia deski czy dodatkowe kieszenie do bezpiecznego przechowywania sprzętu.

Jedną z najważniejszych rzeczy, które należy rozważyć, jest rozmiar plecaka. Jeśli zamierzasz jeździć w ośrodku lub ewentualnie wybrać się na jednodniową wycieczkę, powinien wystarczyć Ci plecak o pojemności 15-35 litrów. Jeśli myślisz o wycieczce z noclegiem, wybierz coś o pojemności większej niż 40 litrów.

Co zapakować do plecaka snowboardowego?

To, co włożysz do swojego plecaka snowboardowego, zależy od Ciebie i oczywiście od tego, co zamierzasz robić na snowboardzie. Popularnym akcesorium jest na przykład komin na szyję, który zapewni Ci ciepło, gdyby temperatura gwałtownie się obniżyła. Do plecaka warto spakować również picie i prowiant, na wypadek gdyby złapało Cię pragnienie lub głód.

Jeśli zamierzasz jeździć poza przygotowanymi trasami, powinieneś wybrać plecak lawinowy. Tego typu plecaki zaprojektowane są z myślą o przechowywaniu sprzętu, który może Ci się przydać w przypadku zejścia lawiny lub niekorzystnych warunków pogodowych. Zmieści się do niego chociażby poduszka powietrzna, czekan czy bukłak na wodę.

By upewnić się, że jesteś właściwie ubrany podczas jazdy na stoku, przejdź do naszej kategorii Odzież Snowboardowa, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne warstwy ubioru, które zapewnią Ci ciepło i wygodę podczas jazdy.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki