×
Menu

Hamulce do rolek

  Filtr
Marki

Hamulce do rolek zużyją się

Nic na to nie poradzisz. W którymś momencie hamulce zamontowane na rolkach zużyją się i będzie trzeba je wymienić. Na szczęście cały proces jest prosty i zazwyczaj będziesz potrzebował jedynie nowych hamulców, klucza imbusowego i kilku minut czasu. Dlatego też nie ma potrzeby zanosić role do warsztatu aby dokonać wymiany hamulca.

Należy jednak koniecznie pamiętać o tym, by wymienić klocki hamulcowe zanim dojdzie do ich całkowitego zużycia. Jeśli tego nie zrobisz, ich wymiana może okazać się problematyczna.

Jeśli uprawiasz rolkarstwo biegowe lub fitness, polecamy montaż hamulca. Jeśli zaś jeździsz głównie w skateparku, dasz sobie zapewne radę bez hamulca. Hamulce mogą okazać się denerwujące zwłaszcza na rampach, bo możesz nimi o coś zawadzić.

W tej kategorii znajdziesz jedynie klocki hamulcowe do rolek i hamulce do rolek inline. Jeśli chcesz kupić hamulce do wrotki, przejdź do tej kategorii.

Nawet jeśli nie sprzedajemy rolek, które posiadasz, możemy mieć hamulce do rolek inline, których poszukujesz - zajrzyj do naszej oferty.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki