×
MENU

Hamulce do rolek

  Filtr
Marki

Hamulce do rolek zużyją się

Nic na to nie poradzisz. W którymś momencie hamulce zamontowane na rolkach zużyją się i będzie trzeba je wymienić. Na szczęście cały proces jest prosty i zazwyczaj będziesz potrzebował jedynie nowych hamulców, klucza imbusowego i kilku minut czasu. Dlatego też nie ma potrzeby zanosić role do warsztatu aby dokonać wymiany hamulca.

Należy jednak koniecznie pamiętać o tym, by wymienić hamulce zanim dojdzie do ich całkowitego zużycia. Jeśli tego nie zrobisz, ich wymiana może okazać się problematyczna. W przypadku jakichkolwiek trudności z wymianą hamulców przynieś rolki do naszego sklepu lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Jeśli uprawiasz rolkarstwo biegowe lub fitness polecamy montaż hamulca przynajmniej na jednej z rolek. Jeśli zaś jeździsz głównie w skateparku, dasz sobie zapewne radę bez hamulca. Hamulce mogą okazać się denerwujące zwłaszcza na rampach, bo możesz nimi o coś zawadzić.

W tej kategorii znajdziesz jedynie klocki hamulcowe do rolek i hamulce do rolek inline. Jeśli chcesz kupić hamulce do wrotki, przejdź do tej kategorii.

Nawet jeśli nie sprzedajemy rolek, które posiadasz, możemy mieć hamulce do rolek inline, których poszukujesz - zajrzyj do naszej oferty. Jeśli nie znajdziesz hamulców, których poszukujesz, skontaktuj się z nami.