×
MENU

Klamry i zapięcia do rolek

  Filtr
Marki

Klamry do rolek są stale poddawane dużym obciążeniom

Klamry do rolek to jedna z części rolek, która z pewnością w którymś momencie się zużyje. Zwłaszcza, jeśli jesteś rolkarzem agresywnym, to klamry do rolek inline prędzej niż później ulegną zniszczeniu.

W tej kategorii możesz znaleźć nasz wybór klamer i zapięć do rolek inline. Klamry i zapięcia tutaj przedstawione zostały zaprojektowane z myślą o użyciu ich z rolkami inline, jednak mogą również pasować do wrotek.

Klamry i zapięcia do rolek stworzono kładąc nacisk na wytrzymałość, niemniej jednak czasami mogą się złamać. Gdy znajdziesz się w tej sytuacji możesz w bardzo łatwy sposób wymienić swoją klamrę zamiast pozbywać się całą rolkę.

Jeśli złamie się klamra, szybko kup nową

Jeśli Twoje klamry się połamały, powieneś jak najszybciej nabyć nowe. Chociaż możesz być w stanie dość dobrze zawiązać rolki używając tylko sznurówek, nie gwarantuje to optymalnego wsparcia kostki.

Nie zawsze musisz kupować klamry tej samej firmy, co Twoje rolki, ponieważ elementy montażowe są zazwyczaj dość uniwersalne. Jednak istnieje kilka firm, których klamr nie można zastąpić. Jeśli klamra została stworzona dla konkretnej marki zamieścimy odpowiednią informację w opisie produktu.

W SkatePro zapewniamy możliwość zwrotu lub wymiany zakupionych przedmiotów przez 365 dni, jeśli są w takim samym stanie jak w momencie zakupu i nie noszą śladów użytkowania.