×
Menu

Łyżwy dla dzieci

  Filtr
Marki
Rozmiar buta
But z Regulowanym Rozmiarem
Rodzaj buta

Warto wiedzieć

Łyżwy dla dzieci - godziny, dni i tygodnie zabawy

Znajdziesz tutaj nasz wybór łyżew dla dzieci. W kategorii tej znajdziesz również łyżwy dla najmłodszych dzieci i dziewczynek. Niektóre z tych łyżew dziecięcych nadaje się też do gry w hokeja, a inne przeznaczone są tylko do rekreacji i ćwiczeń na lodzie.

łyżwy dziecięce, łyżwy dla najmłodszych, łyżwy dla dziewczynek

Kilka z oferowanych przez nas modeli przeznaczonych jest dla najmłodszych dzieci. Tego rodzaju łyżwy zakładane są bezpośrednio na but dziecka, więc może ono używać ulubione buty w trakcie jazdy po lodzie zamiast łyżew, które trzeba dość długo nosić zanim staną się wygodne.

Łyżwy dla najmłodszych mają dwie płozy dla lepszej równowagi i kontroli. Ponadto, przestrzeń między płozami jest duża, aby zapewnić stabilność. Tego rodzaju łyżwy przeznaczone są dla najmłodszych dzieci, które dopiero uczą się jazdy na łyżwach.

Łyżwy dziecięce - dla starszych dzieci

Większość łyżew dziecięcych w tej kategorii jest bardzo podobna do łyżew dla dorosłych, zarówno pod względem designu jaki i działania. Łyżwy dla dzieci często będą identyczne jak te dla dorosłych, gdyż praktycznie są to te same łyżwy - tylko mniejsze. Łyżwy tego rodzaju dostępne są ze stalowymi płozami. Wiele z tych modeli łyżew posiada łatwy system zapinania z klamrami, które "pamiętają", jak mocno klamry były zapięte przy ostatnim użytkowaniu.

Wiele z modeli łyżew dla dzieci można regulować, dzięki czemu ich rozmiar można zmienić o kilka numerów. Dzięki temu dziecko będzie w stanie używać łyżwy dziecięce przez wiele sezonów, zanim z nich wyrośnie.

Sprawdź nasz poradnik kupowania łyżew, aby znaleźć odpowiedni rozmiar i model.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki