×
Menu

Akcesoria i Części do Hulajnogi

  Filtr
Marki

Warto wiedzieć

Rodzaje części i akcesoriów do hulajnóg

Posiadanie właściwych akcesoriów do hulajnogi jest bardzo ważne, jeśli chcesz skutecznie ulepszać lub modyfikować swój sprzęt. Ta szeroka kategoria zawiera w sobie różnorodne akcesoria i narzędzia, które bez wątpienia przydadzą Ci się w Twojej przygodzie z hulajnogą wyczynową, począwszy od skate tooli, przez barendy, na stojakach na hulajnogi kończąc.

Skate tool to jedno z podstawowych narzędzi, w które powinien się zaopatrzyć każdy amator jazdy na hulajnodze. Ten gadżet o kształcie litery T wyposażony jest we wszystko, czego będziesz potrzebował, by wyregulować swój setup i upewnić się, że wszystkie śruby są właściwie dokręcone.

Możesz również chcieć wymienić swoje barendy, czyli zatyczki do kierownicy. Stosowanie barendów wpływa pozytywnie na żywotność sprzętu, ponieważ chroni kierownicę przed uszkodzeniami. Fajnym dodatkiem są również stojaki na hulajnogi, dzięki którym masz gdzie odłożyć swój ulubiony sprzęt na zasłużony odpoczynek, gdy go nie używasz.

Czy mogę sam złożyć swoją hulajnogę wyczynową?

Chociaż często klienci zamawiają już zmontowane hulajnogi, jeśli czujesz się na siłach, możesz sam od podstaw zbudować własny wyjątkowy setup. Upewnij się tylko, czy posiadasz wszystkie niezbędne do tego części i narzędzia. Jeśli jesteś młodszy, pamiętaj, by poprosić kogoś dorosłego o pomoc przy składaniu.

Chcesz odświeżyć wygląd swojej hulajnogi, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Sprawdź nasze narzędzie Scooter Builder. Jeśli kusi Cię, by samemu złożyć hulajnogę od podstaw, możesz sprawdzić nasz poradnik Składania Hulajnogi Wyczynowej.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki