×
Menu
Zdjęcie poglądowe

Scooter builder

Proszę wybrać
Deck
Hamulec
Stery
Widelec
Kierownica
Obejma
System kompresji
Kółka
Łożyska
Tulejki
Gripy
Griptape

Scooter builder

Scooter Builder - Zbuduj własną hulajnogę

Nasza aplikacja “Build a Scooter” od początku była dużym sukcesem. Z tego powodu w połowie 2017 roku postanowiliśmy zainwestować dodatkowe środki w aktualizację, optymalizację i ulepszenie aplikacji.

Poza milionami możliwych kombinacji elementów, nowy builder ma unikatowy wygląd graficzny, który pozwala oglądać design hulajnogi w trakcie procesu składania. Możesz zobaczyć, jak powstaje Twoja nowa hulajnoga w trakcie budowy i sprawdzić wszelkie specyfikacje produktowe poszczególnych elementów, jak waga, kolor, cena itp.

Często oferujemy specjalne zniżki i oferty dla tych, którzy korzystają z opcji budowy hulajnogi na zamówienie, więc sprawdź tę opcję co jakiś czas, aby zobaczyć nasze promocje.

Składanie hulajongi

Tworząc hulajnogę przy pomocy naszej aplikacji korzystasz z tego, że nie musisz składać jej samemu, robią to nasi eksperci. Wszystkie części pokazywane w aplikacji “Build a Scooter" są ze sobą kompatybilne. Posiadamy duży wybór części od najlepszych marek na rynku, więc bez problemu zbudujesz hulajnogę, która spełni Twoje wymagania.

Jeśli decydujesz się na budowę hulajnogi samemu, musisz zdawać sobie sprawę, że jest to bardzo czasochłonny proces. Po pierwsze, musisz się upewnić, że części do siebie pasują, następnie musisz zamówić elementy, często z kilku różnych sklepów, a na koniec złożyć hulajnogę. Masz jednak pełną dowolność, a niektóre części możesz znaleźć w innych sklepach lub wykorzystać swoje własne.

Jak zaprojektować własną hulajnogę?

Dzięki naszej aplikacji projektowanie i składanie hulajnogi jest bardzo proste. Za każdym razem, gdy wybierasz część do hulajnogi, my pokazujemy kolejne części, które na pewno będą do niej pasować. Wybierając każdą z części, będziesz widzieć wszystkie jej parametry, wagę, kolor, wymiary itp. Aktualna cena Twojej hulajnogi będzie cały czas widoczna, tak byś nie przekroczył/a swojego budżetu.

Ważne:

  • Niestety nie ma możliwości zwrotu zmontowanych przez nas części.
  • Przy wyborze części od kilku producentów, w wielu przypadkach wymagana jest specjalistyczna wiedza na temat produktów do ich odpowiedniego złożenia. Czasami wymagane są do tego specjalne narzędzia i części (śrubki, nakładki, podkładki). Oczywiście jeśli wybierzesz montaż w SkatePro, nie policzmy Ci za to dodatkowych pieniędzy. Dotyczy to głównie systemu kompresji SCS.

Pokaż znajomym swoją nową hulajnogę custom na Facebooku

Tworząc swoją nową hulajnogę, nie musisz czekać na dostawę, aby pochwalić się nią swoim znajomym. Nasza aplikacja posiada przycisk "share", dzięki któremu możesz się podzielić swoim zestawem na Facebooku.

Nie pozostało nic innego jak: gotowi do biegu i start - buduj swoją hulajnogę!

Usunięcie danej części może wpłynąć na wybór poprzednich części
wybierz później z powodu niekompatybitylności


Kontynuuj
SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki