MENU
×

Zbuduj hulajnogę

Zbuduj hulajnogę

Dzięki aplikacji "Zbuduj hulajnogę" masz unikatową możliwość stworzenia hulajnogi z wybranych przez Ciebie części. Wybierz te, które podobają Ci się najbardziej a my złożymy je za Ciebie.

Zbuduj własną hulajnogę

Korzystanie z naszje aplikacji oraz składanie hulajnogi samemu ma swoje wady i zalety.

Dzięki naszej aplikacji masz pewność, że wszystkie części będą do siebie pasowały a nasz zespół ekspertów złoży i wyreguluje ją dla Ciebie. Jeśli chcesz tylko wybrać części i złożyc hulajnogę samemu, również masz taką możliwości. Na każdym kroku wybierania cześći w naszej aplikacji masz pewność, że wszystkie części do siebie pasują. Mamy ogromny wybór części do hulajnóg i wiele renomowanych marek, więc zawsze masz możliwość zbudowania hulajnogi idealnej dla Ciebie.

Jeśli decydujesz się na budowę hulajnogi samemu, musisz zdawać sobie sprawę, że jest to czasochłonny proces. To czy części do siebie pasują nie zawsze wynika z opisu produktu i wymaga wiedzy na temat hulajnóg. Masz jednak pełną dowolność a niektóre części możesz znaleźć w innch sklepach lub wykorzstać swoje własne.

Jak zaprojektować własną hulajnogę?

Dzięki naszej aplikacji składanie i projektowanie huljanogi jest bardzo proste. Za każdym razem gdy wybierasz część do hulajnogi, my pokazujemy kolejne części, które na pewno będą do niej pasować. Wybierając każdą z części, będziesz widzieć wszystkie jej parametry, wagę, kolor, wymiary itp. Aktualna cena Twojej hulajnogi będzie cały czas widoczna, tak byś nie przekroczył/a swojego budżetu.

Ważne:

  • Niestety nie ma możliwości zwrotu zmontowanych przez nasz części.
  • Przy wyborze części od kilku producentów, w wielu przypadkach wymagana jest specjalistyczna wiedza na temat produktów do ich odpowiedniego złożenia. Czasami wymagane są do tego specjalne narzędzia i części (śrubki, nakładki, podkładki). Oczywiście jesli wybierzesz montaż w SkatePro, nie policzmy Ci za to dodatkowych pieniędzy. Dotyczy to głównie systemu kompresji SCS.
Usunięcie danej części może wpłynąć na wybór poprzednich części
wybierz później z powodu niekompatybitylności


Kontynuuj
';