×
Menu
Zdjęcie poglądowe

Scooter Builder

Proszę wybrać
Deck
Hamulec
Stery
Widelec
Kierownica
Obejma
System kompresji
Kółka
Łożyska
Tulejki
Gripy
Griptape

Scooter Builder

Tutaj zbudujesz swoją własną hulajnogę

Nasz Scooter Builder, dzięki któremu możesz stworzyć własną customową hulajnogę zawsze odnosił ogromny sukces. Był powodem, dla którego w połowie 2017 roku postanowiliśmy przeznaczyć dodatkowe zasoby na aktualizację, optymalizację i ulepszenie aplikacji.

Oprócz oferowania różnych kombinacji części, Scooter Builder daje możliwość wizualizacji projektu przez cały proces jego tworzenia. Dzięki temu możesz zobaczyć, jak będzie wyglądać Twoja nowa, niestandardowa hulajnoga i zmieniać wybrane części w każdym momencie projektowania.

Często oferujemy specjalne zniżki i gratisy dla wszystkich, którzy zdecydują się na zbudowanie customowej hulajnogi przez naszą aplikację. Z tego powodu zachęcamy do częstego sprawdzania strony, aby nie przegapić naszych atrakcyjnych ofert.

Funkcje Scooter Buildera

Wystarczy, że zaprojektujesz hulajnogę przez naszą aplikacją, a eksperci SkatePro zbudują ją dla Ciebie w naszym warsztacie. Mamy duży wybór części od jednych z najlepszych marek na rynku i zapewniamy, że wszystkie części dostępne w Scooter Builderze są ze sobą kompatybilne.

Samodzielne zbudowanie własnej hulajnogi to czasochłonny proces. Wymaga to znalezienia każdej części osobno, upewnienia się, że będą do siebie pasować, zakupienia ich, by w końcu móc złożyć hulajnogę. Nasz Custom Scooter Builder daje Ci możliwość pominięcia tego długiego procesu i pozwala nam szybko i profesjonalnie zbudować Twoją hulajnogę.

Jak stworszyć własną hulajnogę wyczynową?

Zaprojektowanie własnej hulajnogi za pomocą naszej aplikacji jest bardzo proste. Za każdym razem, gdy wybierasz część, otrzymujesz nowe komponenty kompatybilne z wybranymi elementami. Po kliknięciu na wybraną część hulajnogi zobaczysz wszystkie istotne specyfikacje, takie jak waga, kolor i cena.

Uwaga:

  • Części nie podlegają zwrotowi, gdy Ty lub nasi eksperci rozpoczęliście montaż hulajnogi.
  • Jeśli wybierasz części różnych marek, może być konieczne dodanie innych elementów w celu ich dopasowania, nie zostaniesz jednak obciążony dodatkowymi kosztami. Dzieje się tak często, gdy decydujesz się na zamontowanie systemu kompresji SCS w swojej hulajnodze.

Udostępnij swoją niestandardową hulajnogę wyczynową znajomym

Kiedy skończysz projektować swoją nową hulajnogę, nie musisz czekać, aż kurier dostarczy ją pod Twoje drzwi, aby pokazać ją znajomym lub rodzicom. Nasz przycisk „udostępnij” daje Ci możliwość umieszczenia swojej kompilacji w mediach społecznościowych, dzięki czemu każdy może zobaczyć Twoje dzieło.

Usunięcie danej części może wpłynąć na wybór poprzednich części
wybierz później z powodu niekompatybitylności


Kontynuuj
SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki