×
Menu

Akcesoria do rolek biegowych

Warto wiedzieć

Znajdź najlepsze części do rolek biegowych

Jazda szybka na rolkach to sport, w którym uczestnicy często inwestują sporo pieniędzy i czasu na ulepszenie i optymalizację swojego sprzętu - mają ku temu dobry powód. Gdy uda im się choć najmniejsze ulepszenie, rezultatem są większe prędkości i lepszy transfer mocy w każdym ruchu.

W tym dziale znajdziesz różne części i akcesoria do rolek biegowych - jak również rzeczy potrzebne do regularnej konserwacji rolek do jazdy szybkiej.

Bardzo przydatny jest stabilizator kostki od firmy Powerslide. Jest to świetny produkt dla nowych miłośników jazdy szybkiej, bardziej przyzwyczajonych do rolek fitnesowych lub hokejowych, zapewniający dużo więcej wsparcia kostki niż para rolek biegowych z najwyższej półki. Produkt ten jest również idealny dla osób, szukających dodatkowej kontroli i stabilności w trakcie jazdy.

Możesz potrzebować hamulca

W sytuacji, gdy dopiero zaczynasz swoją przygodę z jazdą szybką, to zawsze rekomendujemy zamontowanie hamulca, jeśli taki nie jest już zamontowany w trakcie kupna nowych rolek. Mamy w ofercie różne systemy hamulcowe. Jeśli rozmiar kółek w Twoich rolkach mieści się w przedziale 84 mm do 110 mm, powinieneś wybrać system od firmy Road Hog. Jeśli masz kółka w większym rozmiarze, 125 mm, powinieneś wybrać system hamulcowy od firmy Powerslide.

Znajdziesz tu również inne standardowe części wymienne do rolek, jak śruby, ośki, sznurowadła, klamry i narzędzia. Sprawdź naszą ofertę akcesoriów i części wymiennych do rolek biegowych.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki