×
Menu

Akcesoria do rolek biegowych

Warto wiedzieć

Znajdź najlepsze części do rolek biegowych

W szybkiej jeździe na rolkach istotne są nawet najdrobniejsze różnice, a posiadanie odpowiedniego sprzętu może zadecydować o tym, czy zajmiesz pierwsze czy drugie miejsce na zawodach. Akcesoria do rolek biegowych są zaprojektowane tak, by wznieść Twoje możliwości na wyższy poziom. W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór sprzętu do swoich rolek, m.in. zapasowe klamry, śruby montażowe czy sznurowadła.

Zachowaj komfort i unikaj kontuzji

Szybka jazda na rolkach to bardzo intensywny sport, a udział w wyścigu może dać nieźle w kość. Na szczęście na rynku dostępne są produkty, które pomagają zapobiec nieprzyjemnym skutkom treningów. Możesz rozważyć na przykład zakup pary ściągaczy lub stabilizatorów kostek. Ubiera się je pod skarpety w celu ustabilizowania okolic kostki, zapobiegania powstawaniu pęcherzy i zapewniania komfortowego dopasowania. Chociaż są zaprojektowane z myślą o jeździe szybkiej, możesz ich używać także z innymi rodzajami rolek.

Możesz również zaopatrzyć się w skarpety kompresyjne, które usprawnią regenerację Twoich stóp i mięśni nóg po intensywnej sesji na rolkach.

Jeśli szukasz dodatkowych sposobów na poprawę komfortu jazdy, pomyśl o zakupie pary Wkładek do Rolek Biegowych.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki