×
Menu

Akcesoria do rolek inline

  Filtr
Marki

Kup nowy liner inline i inne akcesoria

Liner do rolek inline to część rolek inline, której głównym zadaniem jest zapewnienie wygody podczas jazdy.

Na tej stronie oferujemy szeroki wybór linerów do rolek inline. Te wewnętrzne buty pomagają uzyskać odpowiednie dopasowanie i wsparcie stopy. Jeśli liner do rolek inline zużyje się można go zawsze zastąpić nowym, dzięki czemu będziesz miał wrażenie, jakbyś założył całkowicie nowe rolki. Linery są wyjmowane i można je prać, co ułatwia ich czyszczenie i usuwanie nieprzyjemnego zapachu. Polecamy prać liner kilka razy w trakcie sezonu rolkarskiego.

Wewnętrzne buty zaprojektowano w taki sposób, aby zapewnić wsparcie, są oddychające i można je kształtować termicznie aby uzyskać optymalne dopasowanie. Upewnij się, że liner ciasno przylega. Kiedy zacznie się luzować możesz go wymienić, aby uzyskać odpowiednie przyleganie.

Jeśli nie jsteś pewien, czy liner pasuje do Twoich rolek, skontaktuj się z nami.

Stożki, sznurówki i wiele więcej

W tej kategorii znajdują się również stożki slalomowe do jazdy inline. Te plastikowe elementy są idealne zarówno do ćwiczeń, jak na zawody. Stożki, które oferujemy, cechuje idealna twardość do ćwiczenia jazdy slalomem. Są małe, lekkie i wygodne, ale na tyle twarde, że nie zablokują Ciebie i na tyle miękkie, że się nie połamią.

Znajdziesz tu również takie części jak sznurówki oraz przydatne i fajne maty do ślizgów.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki