×
Menu

Akcesoria do Rolek

  Filtr
Marki

Jakie akcesoria do rolek będą mi potrzebne?

Akcesoria do rolek to niezbędny element wyposażenia każdego początkującego i doświadczonego rolkarza, który chce poprawić swój komfort i osiągi. Linery do rolek, stabilizatory kostek, pachołki treningowe i sznurowadła mogą sprawić, że jazda będzie przyjemniejsza, ty poprawisz swoją koordynację ruchową i równowagę oraz opanujesz nowe triki.

Linery do rolek

Linery do rolek to inaczej wkładki albo tzw. buty wewnętrzne. Ich celem jest zapewnienie Ci wygody podczas jazdy,

Pomagają Ci uzyskać optymalne dopasowanie i podparcie podczas jazdy. Jeśli liner w Twoich rolkach się zużyje, zawsze możesz wymienić go na nowy, Będziesz czuł się niemal tak, jakbyś miał zupełnie nowe rolki. Wkładki do rolek są wyjmowalne i można je prać, dzięki czemu łatwo utrzymasz ich czystość oraz uchronisz je przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów. Buty wewnętrzne do rolek są zaprojektowane tak, by gwarantować odpowiednie podparcie i oddychalność. Niektóre z nich można nawet poddać termoformowaniu dla optymalnego dopasowania.

stabilizatory kostki

Stabilizator kostki do rolek zapewni Ci dodatkowe podparcie i poprawi dopasowanie buta rolki.

Zaprojektowane specjalnie z myślą o jeździe na rolkach ściągacze na kostkę wykonane są z wytrzymałego neoprenu, który gwarantuje ochronę przed bólem i powstawaniem pęcherzy oraz podnoszą komfort jazdy nawet w zupełnie nowych rolkach.

sznurowadła i pachołki treningowe

Posiadanie zapasowych sznurówek do rolek może się okazać bardzo praktyczne, gdy konieczna okaże się wymiana starego, zużytego kompletu. Sznurówki do rolek wykonane są zwykle z wytrzymałych, odpornych na przetarcia materiałów, tak by jak najdłużej zachować swoją funkcjonalność. Występują poza tym w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu pozwolą Ci spersonalizować nieco wygląd posiadanych rolek.

Pachołki treningowe to marzenie wielu rolkarzy, którzy chcą poprawić swoją zwrotność i kontrolę nad rolkami. Zapewniają mnóstwo frajdy i pozwolą Ci ćwiczyć Twoje umiejętności nawet na niewielkiej przestrzeni.

Pamiętaj, żeby nie jeździć na rolkach bez zaopatrzenia się w odpowiednie ochraniacze. Sprawdź naszą ofertę Ochraniaczy na Rolki.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki