×
Menu

Łożyska do deskorolki

  Filtr
Marki
Klasyfikacja i dokładność łożysk
Rodzaj łożysk
Spacers
Smar

Warto wiedzieć

Potrzebujesz łożyska do deskorolki do jazdy

Znajdziesz tutaj naszą ofertę łożysk do deskorolki. Nasz szeroki wybór sprawi, że zawsze znajdziesz to, czego szukasz, bez względu czy są to łożyska ABEC-3 czy ABEC-9 czy coś pomiędzy.

Większość zawodników preferuje używanie łożysk do deskorolki Bones Reds, gdyż są bardzo wytrzymałe i dobrze przetestowane przez mnóstwo okazjonalnych i profesjonalnych deskorolkarzy. Łożyska te nie posiadają gradingu ze skali ABEC, ale ich precyzja jest równa ABEC-3 lub 5, co jest idealne dla deskorolkarzy.

Popularnym nieporozumieniem przy wyborze łożysk skateboardowych jest przymus korzystania z łożysk z wysoką wartością ABEC, bez względu na to, jak używasz swoją deskorolkę. Przy jeździe ulicznej powinieneś wybrać łożyska z niższą wartością, gdyż nie potrzebujesz wysokich prędkości, jakie zapewniają łożyska ABEC-7 oraz 9. Potrzebujesz głównie wytrzymałości.

Pamiętaj o podkładkach do swoich nowych łożysk do deski

Jeśli chcesz wymienić wszystkie łożyska w deskorolce, powinieneś kupić opakowanie, zawierające osiem sztuk. Przy wymianie łożysk polecamy wymianę również podkładek pomiędzy łożyskami. Podkładki są dość tanie, a jako że jazda na deskorolce często wiąże się z mocnymi uderzeniami i skokami, to mogą one wymagać wymiany, mimo że wyglądają jak nowe. Jeśli zauważasz niską wydajność łożysk w deskorolce, spróbuj je wyczyścić przed decyzją o zakupie nowych łożysk. Dowiesz się więcej o czyszczeniu łożysk do deskorolki w tym artykule.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki