MENU

Rolki i wrotki

Rolki i wrotki dla każdego

W SkatePro znajdziesz rolki i wrotki dla dzieci, kobiet i mężczyzn w różnym wieku, o różnym stopniu zaawansowania. Rolki i wrotki są dostępne w różnych wersjach zaprojektowane do różnych celów. Najbardziej popularnym modelem są łyżworolki, w których kółka są ustawione w lini. Jakolwiek, jest też dużo fanów wrotek, gdzie kółka są zamontowane tak jak przy deskorolce.

Rolki

Są różne rodzaje łyżworolek: do fitnessu, hokeja, prędkości, jazdy ulicznej czyli tak zwane rolki agresywne, a także free skates, które właśnie osiągnęły popularność. Łyżworolki toczą się szybciej i oferują lepszą stabilność kierunkową niż wrotki. Jest również łatwiej utrzymać na nich balans. Rolki są najbardziej popularne, jest to również kategoria, w której znajdziesz nawiększy wybór zarówno rolek jak i części do rolek.

Wrotki

Wrotki są uważane przez wielu ludzi jako oryginalne rolki, które wciąż dają mnóstwo zabawy. Technika toczenia się rolek jest nieco inna i niektórzy uważają, że wrotki są łatwiejsze w kontroli. Dla wielu wrotki są retro, możliwie zaczęli jako dziecko i teraz pozostał sentyment. co jest możliwie powodem do jazdy na wrotkach a nie rolkach. W środowisku sportowym Derby, wrotki są podstawą, sprawdzą się również w tańcu i jeździe disco.

Jeśli nie jesteś pewny co do wyboru rolek lub wrotek, zachęcamy do przeczytania przewodnika kupna rolek

';