×
Menu

Szyny do rolek biegowych

  Filtr
Kolory
Marki
Średnica koła
Wheelbase
Montaż

Warto wiedzieć

Potrzebujesz wysokiej jakości szyn do rolek biegowych? Trinity spełni Twoje pragnienia

W jeździe szybkiej na rolkach klucz stanowi prędkość - to oczywiste. Szyny do rolek biegowych wykonano z aluminium i są zoptymalizowane, by zapewniać niską wagę i maksymalną sztywność, co przekłada się na optymalne przenoszenie mocy ze stóp na podłoże.

Szyny do rolek biegowych w SkatePro są kompatybilne ze wszystkimi butami do jazdy szybkiej ze standardowym dopasowaniem 165 mm (6,5") oraz 195 mm (7.7"). Jeśli szyny są kompatybilne tylko z kółkami o średnicy 90 mm lub 125 mm, to taka informacja znajdzie się w opisie przedmiotu. Znajdziesz tam również informację, czy system mocowania szyny jest kompatybilny z wybranym butem.

W tym momencie kółka o średnicy 125 mm to największy rozmiar stosowany w rolkach biegowych. W naszej ofercie znajdziesz wiele szyn, które są z nimi kompatybilne.

Kup szynę do rolek, by wyróżnić się z tłumu

Jeśli poszukujesz szyny do rolek szybkich, która sprawi, że będziesz wyróżniać się z tłumu, to mamy kilka takich modeli. Te szyny zapewniają nie tylko doskonałe osiągi, ale także mają wspaniały design, w który włożono dużo pracy.

Kilka lat temu widywaliśmy szyny do rolek biegowych z różnymi kombinacjami kółek na każdej szynie, od czterech do ośmiu. Jednak badania pokazały, że lżejsze buty z mniejszym tarciem umożliwiają rozwijanie większej prędkości. Właśnie dlatego obecnie rzadko kiedy zobaczysz speed skatera z większą liczbą kółek niż cztery na każdej szynie. Z tego powodu zestawy z 3 kółkami stają się coraz popularniejsze - zarówno na torach wyścigowych jak i na ulicach miast.

SkatePro