MENU

Hulajnogi transportowe z dużymi kołami

  Filtr
Marki
Całkowita wysokość
Średnica koła
Design podestu (decka)
Maksymalna waga użytkownika

Jest wielu producentów hulajnóg z dużymi kołami, które przeznaczone są dla dorosłych. Najlepsze i najciekawsze w naszej opinii modele zebraliśmy na tej stronie. Zarówno najmłodsi jak i najstarsi mogą z powodzeniem używać hulajnóg z tej kategorii.

Dla dorosłych

Konstrukcja huljanogi dla dorosłych jest trochę inna niż hulajnogi dziecięcej by zapewnić jak największy komfort podczas jazdy. Oprócz większych kółek, hulajnoga dla dorosłych posiada przeważnie możliwość regulacji wysokości a sam podest jest dłuższy i szerszy. Na naszej stronie, dla każdej hulajnogi możesz znaleść specyfikacje dotyczące wagi.

Zalety dużych kół

Dorośli zazwyczaj używają hulajnogi do przemieszczania się, w tym wypadku duże kółka sprawdzają się dużo lepiej, gdyż się dużo stabilniejsze i mniej wrażliwe na nierówności na drodze. Oprócz tego, większe kółka sa po prostu szybsze, co oznacza użycie mniejszej energi do odpychania się. Dla dorosłych zawsze polecamy kółka o średnicy większej niż 150mm.

Hulajnogi składane

Hulajnoga składana może okazać się dobrym wyborem jeżeli musisz ją zabrać ze sobą do pociągu, auta czy do pracy. Złożenie hulajnogi zajmuje kilka sekund a sama hulajnoga jest wtedy bardzo poręczna. Jeśli jednak hulajnoga przez większość czasu będzie stała i nie będziesz z nią podróżować to dobrym wyborem może okazać się wybór klasycznej, nieskładanej hulajnogi.

';