×
MENU

Hulajnogi dla dorosłych

  Filtr
Marki
Całkowita wysokość
Średnica koła
Długość podestu

Warto wiedzieć

Jest wielu producentów hulajnóg z dużymi kółkami, które przeznaczone są dla dorosłych. Najlepsze i najciekawsze w naszej opinii modele zebraliśmy na tej stronie. Oczywiście, nastoletnie osoby również mogą z powodzeniem używać hulajnóg z tej kategorii.

Hulajnoga dla dorosłych - budowa

Konstrukcja hulajnogi dla dorosłych jest trochę inna niż hulajnogi dziecięcej, by zapewnić jak największy komfort podczas jazdy. Oprócz większych kółek, hulajnoga dla dorosłych posiada przeważnie możliwość regulacji wysokości a sam blat jest dłuższy i szerszy. Na naszej stronie dla każdej hulajnogi możesz znaleźć specyfikacje dotyczące rekomendowanej wagi użytkownika.

Zalety hulajnogi z dużymi kołami

Dorośli zazwyczaj używają hulajnogi do przemieszczania się, w tym wypadku duże kółka sprawdzają się dużo lepiej, gdyż taka hulajnoga jest dużo stabilniejsza i mniej wrażliwa na nierówności na drodze. Oprócz tego, większe kółka są po prostu szybsze, co oznacza użycie mniejszej energii do odpychania się. Dla dorosłych zawsze polecamy kółka o średnicy przynajmniej 150 mm.

Hulajnogi składane

Hulajnoga składana może okazać się dobrym wyborem, jeżeli musisz ją zabrać ze sobą do pociągu, auta czy do pracy. Złożenie hulajnogi zajmuje kilka sekund, a sama hulajnoga jest wtedy bardzo poręczna. Jeśli jednak hulajnoga przez większość czasu będzie stała i nie będziesz z nią podróżować, to dobrym wyborem może okazać się wybór klasycznej, nieskładanej hulajnogi.

Modele składane mogą się wydawać trochę bardziej wrażliwe na nierówności na drodze oraz mniej wytrzymałe niż wersje jednoczęściowe. Nie będzie to problemem, jeśli będziesz się stosował do maksymalnej wagi użytkownika, rekomendowanej przez producenta hulajnogi.