×
Menu

Hulajnogi składane i regulowane hulajnogi

Warto wiedzieć

Hulajnoga składana, przeznaczona do transportu i zabawy. Łatwo się składa, dzięki czemu możesz ją ze sobą zabrać prawie wszędzie.

Hulajnoga składana do transportu i zabawy

Hulajnogi składane w tej kategorii (znane również jako kick scooter) nadają się do przemieszczania jak i zabawy, są świetne dla początkujących oraz dzieci. Musisz pamiętać, że hulajnogi składane są różne od hulajnóg wyczynowych, które posiadają wytrzymały jednoczęściowy design, odporny na mocne wstrząsy i obciążenia. Jeśli planujesz używać hulajnogi do przemieszczania się, sugerujemy wybór hulajnogi z dużymi kółkami. Są one świetne do przemieszczania się, a ich wysokość jest bardziej odpowiednia dla osób dorosłych.

Rozwój hulajnóg składanych

Pierwsze hulajnogi składane, które zaczęły pojawiać się na rynku, były dość wątpliwej jakości i niezbyt wytrzymałe. Poważna produkcja hulajnóg zaczęła się w latach 90, kiedy to zaczęto używać aluminium do ich produkcji. Od tego czasu hulajnogi składane stały się lżejsze, wytrzymalsze i po prostu lepsze. Są one składane, regulowane, i na wiele sposobów praktyczne i wygodne w użyciu. Firmy Frenzy, JD Bug i Razor to dwaj bardzo znani producenci hulajnóg składanych, idealnych do transportu i zabawy.

Zanim zakupisz hulajnogę składaną, musisz się zastanowić, dla kogo będzie ona przeznaczona. Jeśli odwiedzisz dobrze zaopatrzony sklep z zabawkami, znajdziesz tam również hulajnogi składane. Zazwyczaj nie są one tej samej jakości jak te, które oferujemy i mogą mieć krótszą żywotność.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki