MENU

Hulajnogi

  Filtr
Marki
Całkowita wysokość
Średnica koła
Design podestu (decka)
Maksymalna waga użytkownika

Klasyczne hulajnogi przeznaczone do transportu i jazdy rekreacyjnej. Łatwo się składają dzięki czemu możesz je ze sobą zabrać prawie wszędzie.

Hulajnogi transportowe i rekreacyjne

Hulajongi w tej kategorii świetnie nadają się przemieszczania się po mieście, jazdy do szkoły, zabawy w parku czy dla najmłdoszych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z hulajnogą. Różnią się one od hulajnóg wyczynowych, które się nie składają i są maja wytrzymalsza konstrukcję, odporną na duże obciążenia. Jeśli planujesz używać hulajnogi do przemieszczania się, sugerujemy wybór hulajnogi z dużymi kołami. Hulajnogi transportowe nadają się do użytkowania przez dorosłych.

Rozwój hulajnóg

Pierwsze hulajnogi, które zaczęły pojawiaś się na rynku były dość wątpliwej jakości. Poważna produkcja hulajnóg zaczęła się w latach 90, kiedy to zaczęto używać aluminium do ich produkcji. Od tego czasu hulajnogi stały się lżejsze, wytrzymalsze i po prostu lepsze. Opracowano mnóstwo sposobów składania i regulowania wysokości hulajnóg, dzięki czemu stały się one dużo praktyczniejsze. Jednymi z pierwszych i najbardziej popularnych producentów hulajnóg transportowych są JD Bug i Razor.

';