MENU
×

Rampy, raile i przeszkody

  Filtr
Marki

Zbuduj swój własny skatepark z rampami

Będąc dzieckiem, kto nie chciał mieć własnego skateparku, gdzie można pojeździć, kiedy tylko mamy na to ochotę?

Dzięki rampom, jakie mamy w ofercie, marzenie z dzieciństwa o posiadaniu własnego skateparku może się zrealizować. Mamy rampy launch, podwójne rampy, fourwaye i minirampy, odpowiednie dla rolkarzy i jeżdżących na hulajnogach. Bez raili nie ma prawdziwego skateparku, więc w ofercie mamy również różnego rodzaju raile. Fajnie jest znaleźć ciekawe miejscówki w okolicy, ale posiadanie własnej bazy to całkowicie inny poziom. Możesz pojeździć kiedy tylko masz na to ochotę!

Rampy, które możesz przenosić gdzie chcesz

Rampy do hulajnogi i deskorolki są łatwe w transporcie i bez problemu można je złożyć. Dzięki temu możesz przenieść rampę gdzie tylko chcesz, przed dom, na boisko czy na parking. Łatwo możesz ustawiać przeszkody w dowolnej konfiguracji, jeśli chcesz coś pozmieniać. Jeśli chcesz zmienić lokalizację na miejsce u sąsiada lub plac przed szkołą, po prostu zbierz kilku znajomych, aby wspólnie przenieść sprzęt.

Ćwicz swoje triki, aż je opanujesz

Nauka trików na hulajnodze lub desce to daleka droga. Zwłaszcza wtedy, gdy masz trudności ze znalezieniem dobrych miejscówek do regularnego ćwiczenia trików, aż będziesz w stanie je opanować. Dobre miejscówki zazwyczaj są używane przez innych zawodników, więc będziesz musiał czekać na swoją kolej. Inne dobre miejscówki często nie są dostępne w określonych porach dnia. Mając własne rampy i raile możesz je ustawić tak jak chcesz i trenować na nich, kiedy tylko chcesz. Dzięki temu szybciej nauczysz się trików, również w towarzystwie swoich kumpli.

Nie ma skateparku bez quarterpipe

Quarterpipe to połowa popularnego halfpipe. Wyobraź sobie rurę, która jest przecięta na pół. Są to najbardziej popularne przeszkody w skateparkach, które ułatwiają płynną jazdą i wyższe skoki. Zamysłem stojącym za używaniem halfpipe w skateparku była fala i imitowanie surfowania na deskorolce. Kiedyś halfpipe i quarterpipe zastępowały opuszczone lub puste baseny.

Jednak podstawą każdego, nawet najmniejszego skateparku jest quarter pipe (ćwierć rury). Są bardzo wszechstronne, mogą być używane jako pojedyncza przeszkoda lub jako część większej konstrukcji. Jeśli posiadasz dwa quartery, możesz zbudować halfpipe, lub ustawić je plecami do siebie i stworzyć tzw. spine. Rampy używane są do rozpędu i wykonywania trików, jak skoki, grindy, itp.

';