×
Menu

Rampy i raile do hulajnogi

  Filtr
Marki

Rampy do hulajnóg do Twojego prywatnego skateparku

Będąc dzieckiem, kto nie chciał mieć własnego skateparku do jazdy na hulajnodze?

Dzięki rampom do hulajnóg, jakie mamy w ofercie, marzenie z dzieciństwa o posiadaniu własnego skateparku może się spełnić. Mamy zarówno rampy do wyczynowych hulajnóg, jak i grind railer, abyć mógł szlifować swoje umiejętności. Fajnie jest znaleźć ciekawe miejscówki w okolicy, ale posiadanie własnej bazy to całkowicie inny poziom. Możesz pojeździć kiedy tylko masz na to ochotę!

Rampy do hulajnóg, które możesz przenosić gdzie chcesz

Rampy do hulajnogi i grind raile są łatwe w transporcie i bez problemu można je przenieść w inne miejsce. Jeśli chcesz ustawić swój mały skate park, po prostu zbierz kilku znajomych, aby wspólnie przenieść sprzęt.

Ćwicz triki, aż je opanujesz

Nauka trików na hulajnodze to długa droga. Zwłaszcza wtedy, gdy masz trudności ze znalezieniem dobrych miejscówek do regularnego ćwiczenia trików, aż będziesz w stanie je opanować. Dobre miejscówki zazwyczaj są używane przez innych zawodników, więc będziesz musiał czekać na swoją kolej. Inne często nie są dostępne w określonych porach dnia. Mając własne rampy i raile możesz je ustawić tak jak chcesz i trenować na nich, kiedy tylko chcesz. Dzięki temu szybciej nauczysz się trików, również w towarzystwie swoich kumpli.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki