MENU
×

Rampy, rurki i przeszkody

  Filtr
Marki

W tej kategorii znajdziesz rampy, rurki i inne przeszkody do jazdy na deskorolce, hulajnodze i rolkach.

Zbuduj swój własny skatepark z rampami

Rampy do hulajnogi i deskorolki od Freshpark są łatwe w transporcie i bez problemu można je złożyć. Dzięki temu możesz przenieść rampę gdzie tylko chcesz, przed dom, na boisko czy na parking. Łatwo możesz ustawiać przeszkody w dowolnej konfiguracji i ćwiczyć co raz trudniejsze sekwencje. Możesz nawet zbudować całe skatepark! Większość przeszkód posiada regulowaną wysokość, więc możesz zwiększać poziom trudność wykonywanych trików. Niektóre rurki można łączyć z tradycyjnymi drewnianymi rampami.

Pierwsze skateparki w latach 60' i 70' składały się głównie z nieruchomych przeszkód. Tego typu skateparki moga z czasem ograniczać Twoją kreatywność i miejsce do robienia trików. Dzięki nowoczesnym, lekkim przeszkodom, jazda w skateparku może być jeszcze ciekawsza a rampy, rurki i quartery moga być łączone - np. produkty Freshpark. Są one zrobione z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów - stali i plastiku ABS.

Nie ma skateparku bez quarterpipe

Quarterpipe to połowa popularnego halfpipe. Są to najbardziej popularne przeszkody w skateparkach, które ułatwiają płynną jazdą i wyższe skoki. Kiedyś halfpipe i quarterpipe zastępowały puste baseny.

Jednak podstawą każdego, nawet najmniejszego skateparku jest quarter pipe (ćwierć rury). Są bardzo wszechstronne, mogą być używane jako pojedyncza przeszkoda lub jako część większej konstrukcji. Jesli posiadasz dwa quarterpipy, możesz zbudować halfpipe, lub ustawić je plecami do siebie i stworzyć tzw. spine.

';