×
Menu

Torby i Plecaki na BMX

  Filtr
Marki

Torby BMX w różnych kształtach i rozmiarach

Torby BMX to akcesoria używane przez riderów do transportowania sprzętu podczas jazdy i treningów. Miłośnicy BMX, którzy potrafią spędzać całe dnie na skateparku albo dirt tracku, noszą w swoich plecakach różnego rodzaju rzeczy, takie jak dodatkowe ubrania, butelki z wodą czy jedzenie, by móc wycisnąć maksimum z czasu spędzonego na rowerze.

Mniejsze torby, takie jak np. nerki, można zarzucić na ramię lub zapiąć w pasie, by bezpiecznie przenosić drobne przedmioty, takie jak portfel czy telefon. Inne rodzaje toreb to np. torby typu pouch bag (saszetka) czy cross body bag. Innym rozwiązaniem jest torba na ramę BMX, którą można domontować do ramy roweru, by skutecznie transportować niezbędny sprzęt.

Torby pod ramę BMX idealne na podróż

Podróżne torby na BMX są zaprojektowane tak, by bezpiecznie przechowywać wszystkie części Twojego roweru podczas podróży. Torby na ramę często posiadają również kółka i dodatkowe uchwyty, które pozwalają na ich łatwiejsze przenoszenie. Wiele z nich posiada specjalne przegrody na narzędzia, części zamienne i inne przedmioty.

By znaleźć więcej akcesoriów, które z łatwością przechowasz w swojej torbie BMX, przejdź do kategorii Akcesoria BMX.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki