×
Menu

Wkładki do Butów

  Filtr
Rozmiar buta

Wkładki do butów na deskorolkę to komfort i dbanie o stopy

Doświadczyłeś obolałych stóp lub nawet odcisków po długim dniu na deskorolce lub ciężkim dniu pracy, w którego trakcie musiałeś przejść wiele kilometrów? Pozbądź się tych efektów ubocznych + znajdź świetny komfort dzięki wysokiej jakości wkładkom do butów.

Bez względu na to, jakiej wkładki potrzebujesz, z pewnością znajdziesz ją tutaj. Mamy w ofercie wkładki dla osób o różnych kształtach stopy, z wysokim bądź niskim podbiciem.

Utrzymuj wkładki do butów na deskorolkę w jak najlepszym stanie.

Co oczywiste, wkładki do butów z czasem zużyją się, lecz mamy kilka rad, dzięki którym dłużej będą Ci służyły.

  • Po długim dniu jazdy na deskorolce czy pieszej wędrówki, warto wyciągnąć wkładki z buta. Stopy się pocą, więc zrób sobie przysługę i wyciągnij je raz na jakiś czas. Dzięki temu wilgoć uwięziona między wkładką i butem wyparuje.
  • Wkładki co jakiś czas mogą wymagać wyprania. Jeśli się na to zdecydujesz, to zalecamy pranie ręczne przy użyciu delikatnego detergentu, a następnie wysuszenie na świeżym powietrzu przed ponownym włożeniem do buta.

Ogólną zasadą jest sprawdzenie wkładek raz na jakiś czas, czy nie ma jakichś uszkodzeń. W przybliżeniu, przy codziennym używaniu wkładek, powinny one wytrzymać około roku, zanim będą wymagały wymiany.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki