×
Menu

Stopery & Hamulce do Wrotek

Wymień hamulce do wrotek zanim całkowicie się zużyją

W tej sekcji znajdziesz hamulce i stopery do wrotek. Większość wrotek zazwyczaj posiada standardowo zamontowany hamulec.

Stopery są kluczowym elementem wrotek, jest to jedna z części, która w jakimś momencie się zużyje. Nie martw się. Hamulce i stopery wrotek bardzo łatwo się wymienia. Potrzebujesz tylko kilka narzędzi i chwilę czasu. Nie ma potrzeby zanoszenia sprzętu do serwisu, gdyż wymiana jest bardzo prosta i nieskomplikowana.

Dobrą radą jest nieczekanie do momentu, aż stopery będą całkowicie zużyte. Jeśli będziesz czekał do ostatniej chwili z wymianą, może być problem z wymontowaniem starych hamulców. W takiej sytuacji warto skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, mogą mieć dla Ciebie kilka cennych wskazówek jak poluzować taki całkowicie zużyty hamulec.

Mamy również w ofercie tylne hamulce

Większość stoperów w naszej ofercie jest uniwersalna i pasuje do praktycznie wszystkich wrotek na rynku. Znajdziesz tu również tylne hamulce do wrotek. Jest środek bezpieczeństwa, bardzo przydatny w trakcie jazdy w zatłoczonych miejscach.

W przeciwieństwie do rolek, wszystkie wrotki powinny mieć zamontowany stoper. W tej kategorii znajdziesz tylko hamulce i stopery do wrotek. Jeśli szukasz hamulców do rolek, sprawdź tę kategorię.

SkatePro