×
Menu

Akcesoria do fiszki & części

Akcesoria do fiszki & akcesoria do deskorolek cruiser

W tej kategorii znajdziesz wszystkie części zamienne, jakich potrzebujesz do konserwacji deskorolki fiszki lub cruiser. Ponadto, znajdziesz tu wszelkiego rodzaju akcesoria do fiszki i deskorolek cruiser. Jednym z wielu dostępnych produktów są naklejki, dzięki którym możesz personalizować swoją deskorolkę. Szukasz lepszego gripu na swojej fiszce Masz szczęście, mamy w ofercie griptape w różnych kolorach - zaprojektowane specjalnie do deskorolek fiszek.

Bushingi: małe lecz istotne części

Może są niewielkie, ale bushingi są odpowiedzialne za zapewnienie komfortu i kontroli w czasie jazdy na fiszce lub deskorolce cruiser. Wybierz bushingi, które pasują do Twojego stylu jazdy, a natychmiast poczujesz zmianę na lepsze. Na tej stronie znajdziesz bushingi w różnych kolorach od takich producentów jak Penny, Enuff, Venom, Riptide, Independent, oraz Reflex.

Niektóre bushingi są sprzedawane w zestawie z podkładkami. Jeśli potrzebujesz dokupić podkładki do deskorolki fiszki lub cruiser, to również znajdziesz je tutaj.

Utrzymaj swoje łożyska przy życiu

Kolejnym ważnym elementem, który niektórzy lekceważą, są tulejki - w rzeczywistości, są one kluczowe do utrzymania łożysk na miejscu w kółku. Dobrej jakości tulejka zapewnia płynną jazdę oraz przedłuża życie łożysk. W tym dziale znajdziesz wysokiej jakości tulejki od firmy Enuff, które będą pasowały do deskorolki fiszki i cruiser.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki