×
Menu

Części do Cruiserów i Fiszek

Ulepsz swoją deskę dzięki częściom do deskorolek cruiser i pennyboard

W tej kategorii odnajdziesz różnego rodzaju produkty, które posłużą Ci do modyfikacji i ulepszenia Twojej fiszki lub cruisera. Niezależnie czy wolisz jazdę na desce pennyboard czy cruiserze, zawsze warto mieć przy sobie kilka części zamiennych, które pozwolą Ci dokonać szybkich napraw. Chociaż łatwo o nich zapomnieć, drobne elementy, takie jak montażówki (śruby, nakrętki), bushingi czy pivot cupy, są kluczowe w utrzymaniu Twojej deski we właściwym stanie.

Jeśli chcesz odświeżyć wygląd swojej deski albo czujesz, że zaczyna Ci brakować przyczepności, możesz pomyśleć o zaopatrzeniu się w nowy griptape do deskorolki cruiser. Z kolei jeśli chciałbyś, żeby Twoje kółka lepiej się obracały, a czyszczenie łożysk nie pomogło, być może pora na komplet nowych.

Czy mogę zmienić moją klasyczną deskorolkę w cruisera?

Oczywiście! Chociaż wiele cruiserów ma nieco odmienny kształt decku niż zwykłe deskorolki, śmiało możesz przekształcić swoją standardową deskę w cruisera z prawdziwego zdarzenia. Jednym ze sposobów, który pozwala to zrobić bez konieczności kupowania nowych części, jest przemontowanie trucków bliżej krawędzi deski, tak by były ustawione dalej od siebie nawzajem.

Innym charakterystycznym dla cruiserów elementem są większe i bardziej miękkie kółka, które zapewniają gładką, płynną jazdę. Jeśli chcesz wymienić kółka w swojej desce, sprawdź naszą ofertę na stronie Kółka do Fiszek i Cruiserów. Jeśli masz zamiar używać większych kółek, być może powinieneś rozważyć zakup Riserów do Cruiserów, by uniknąć wheelbite'ów.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki