×
Menu

Montażówki - nakrętki i śrubki do deskorolki

  Filtr
Marki
Długość

Śrubki montażowe do deskorolki - wybierz odpowiedni rozmiar

Śrubki do deskorolki i montażówki używane są do przymocowania trucków do deskorolki, są one dostępne w różnych rozmiarach, kolorach i cenach. Standardowa długość śrub to ⅞-1’’ w typowych zestawach deskorolkowych. Upewnij się, że nie używasz zbyt długich śrub, aby uniknąć wystających elementów w trakcie wykonywania grindów. Jeśli chcesz używać podkładek podnoszących wysokość trucków, to musisz pamiętać o zastosowaniu odpowiednio dłuższych śrub. Wyższy zestaw z dłuższymi śrubami jest rzadko używany, gdyż skutkuje utratą kontroli nad deskorolką. Trudniej jest na takim zestawie utrzymać równowagę w trakcie lądowania trików i skoków.

Jeśli kupiłeś zestaw nowych kółek i doświadczasz tzw. wheelbite, możesz rozważyć podniesienie zestawu, do czego będziesz potrzebował dłuższych śrub i podkładek podnoszących.

Baw się kolorami śrub do deskorolki

Jedną sprawą są wyniki i wytrzymałość. Inną sprawą jest styl i design, na szczęście jedno nie wyklucza drugiego.

Masz wyczucie szczegółów? To korzystaj z kolorowych śrub do deskorolki. W SkatePro mamy śruby w fajnych kolorach, dzięki czemu dodasz trochę osobistego podejścia do swojej deskorolki.

W opisie każdego produktu znajdziesz informację o tym, ile śrub znajduje się w każdym opakowaniu.

Oferujemy również usługę montażu deskorolki, więc jest gotowa do użycia w momencie, gdy ją otrzymasz. Usługę można kupić na tej stronie tak samo, jak każdy inny produkt.

SkatePro