×
Menu

Zestawy nartorolek

  Filtr
Marki

Warto wiedzieć

Zestaw z nartorolkami - wszystko, czego potrzebujesz

W tej kategorii znajdziesz zestawy z nartorolkami.

W zestawie z nartorolkami znajdziesz wszystkie elementy potrzebne aby cieszyć się jazdą na nartorolkach. W naszej ofercie posiadamy zestawy dla osób początkujących oraz zaawansowanych. Proponujemy różne zestawy pochodzące od różnych producentów, m.in. Swenor, SkiGo i Elpex, którzy są uważani w tym momencie za jedne z najlepszych opcji dostępnych na rynku.

Zestawy są bardzo dobrym wyborem szczególnie dla osób początkujących. Wybierając zestaw masz pewność, że wszystkie części będą do siebie pasować. To również dobry wybór dla zaawansowanych skaterów - okazja, by kupić wysokiej dobrej jakości sprzęt w niższej cenie.

Sprzęt wchodzący w skład naszych zestawów z nartorolkami został dobrany z najwyższą starannością przez naszych ekspertów, dzięki czemu możesz być pewien, że będzie idealnie ze sobą współpracował. Bardzo istotne jest, aby wiązania były kompatybilne z nartorolkami. W zestawie z nartorolkami znajdziesz rękawiczki, nartorolki, wiązania, buty i zestaw kijków.

Idealne do treningu cross country

Nartorolki to świetny sposób na trenowanie techniki jazdy na biegówkach, jeśli mieszkasz w miejscu, w którym nie ma zbyt wiele śniegu. Umożliwiają również trening jazdy w stylu biegowym przez cały rok.

Podobnie jak w przypadku naszych standardowych nart, zamontujemy więzania za darmo jeśli kupisz wiązania i nartorolki na SkatePro. Bardzo polecamy takie rozwiązanie, bo sprawia, że wiązania będą zamontowane w poprawny sposób i dopasowane do wagi i wzrostu.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki