×
Menu

Akcesoria do hokeja ulicznego

Warto wiedzieć

Najlepszy sprzęt do hokeja ulicznego

Hokej uliczny lub hokej na rolkach to najpopularniejszy sport drużynowy uprawiany na rolkarz hokejowych lub inline. Zasady gry są proste i są niemal identyczne z jego zimnym odpowiednikiem - hokejem na lodzie.

Oferujemy szeroki asortyment różnych akcesoriów i sprzętu hokejowego dla każdego, kto jest fanem tego sportu. W tej kategorii znajdziesz również ochraniacze krocza. To bardzo istotny element ochronny, istotny podczas gry w hokeja.

Posiadamy również ośki i śruby do hokejowych setupów hi-lo, w których dwa tylne kółka są większe od dwóch przednich, co zwiększa zwrotność rolek i umożliwia wykonywanie lepszych ostrych skrętów.

Ponieważ hokej na rolkach to sport o dużej intensywności, to w Twoich butach może pojawić się nieprzyjemny zapach. W kategorii z akcesoriami do hokaja ulicznego znajdziesz sprzęt dezynfekujący, który pomaga zwalczyć nieprzyjemny zapach i bakterie. Zwiększy on również żywotność rolek, a tym samym pomoże zaoszczędzić pieniądze.

Możesz potrzebować hamulca

Chociaż podczas gry w hokeja ulicznego raczej nie używa się hamulców tylko tzw. "hockey brake", niektóre osoby wolą je mieć w swoim setupie. To dobry pomysł zwłaszcza dla nowych graczy, którzy nie czują się komfortowo wykonując "hockey brake".

Systemy hamulcowe w tej kategorii nie pasują do wszystkich rolek i są kompatybilne z kółkami o średnicy 110 mm. Jednak nie spotkaliśmy jednak graczy hokejowych, którzy używają kółek w takim rozmiarze.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki