×
Menu

Decki do hulajnogi wyczynowej / Podesty do hulajnogi

  Filtr
Kolory
Marki
Długość podestu
Szerokość podestu
Kształt Dropoutu
Waga
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 2

Warto wiedzieć

Wybierz deck do hulajnogi z odpowiedniego materiału

W tej sekcji znajdziesz szeroki wybór decków do hulajnóg wyczynowych przeznaczonych zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Wszystkie decki przedstawione na naszej stronie wykonane są z lekkiego i wytrzymałego aluminium.

Podesty do hulajnóg wyczynowych przeznaczone dla osób zaawansowanych wykonane są z wysokiej klasy aluminium, które sprawia, że decki nadają się do wykonywania skoków i trików. Dodatkowo decki aluminiowe są bardzo lekkie, co ułatwia wykonywanie skomplikowanych technicznie sztuczek.

Decki do hulajnóg mogą być również wykonane z plastiku, drewna i różnych rodzajów stali. W SkatePro zdecydowaliśmy się sprzedawać tylko hulajnogi z deckami aluminiowymi, gdyż są wytrzymalsze i zdecydowanie lżejsze - co pozwala użytkownikowi na bardziej intensywne użytkowanie sprzętu i wykonywanie bardziej zaawansowanych trików.

Nigdy nie sprzedajemy produktów, co do których nie jesteśmy w 100% pewni, że spełniają wymagania naszych klientów, stąd też nie znajdziesz u nas na stronie tanich decków z plastiku, drewna czy stali.

Zintegrowany deck do hulajnogi wyczynowej

Wszystkie decki w tej kategorii przeznaczone są do użytku ze zintegrowanym sterem. Oznacza to, że podesty posiadają wbudowane obręcze, które pozwalają na bardzo łatwy montaż steru.

Ważne: Przed zakupem upewnij się, że używasz zintegrowanego steru. Decki zintegrowane można używać tylko ze zintegrowanym sterem.

Jeśli nie jesteś pewien, jaka hulajnoga lub ster będzie dla ciebie odpowiedni, to sprawdź nasz poradnik wyboru decku hulajnogi oraz wyboru steru do hulajnogi lub wyślij nam wiadomość, a my Ci doradzimy!

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki