Wyprzedaż
Oszczędź nawet do 80%  -  Ponad 300 przecenionych produktów!  -  Kliknij tutaj
×
MENU

Decki do hulajnogi

  Filtr
Kolory
Marki
Długość podestu
Szerokość podestu
Średnica koła
Waga
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 3

Warto wiedzieć

Wybierz odpowiedni materiał decku hulajnogi

W tej sekcji znajdziesz szeroki wybór decków do hulajnóg wyczynowych przeznaczonych zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Wszystkie decki przedstawione na naszej stronie wykonane są z lekkiego i wytrzymałego aluminium.

Blaty do hulajnóg są przeznaczone dla osób zaawansowanych wykonane są z wysokiej klasy aluminium, które sprawia, że deck nadaje się do wykonywania dużych skoków i trików. Dodatkowo decki aluminiowe są bardzo lekkie, co ułatwia wykonywanie skomplikowanych technicznie skoków i trików.

Decki do hulajnóg mogą być również wykonane z plastiku, drewna i różnych rodzajów stali. W SkatePro zdecydowaliśmy się sprzedawać tylko hulajnogi z deckami aluminiowymi, gdyż są wytrzymalsze i zdecydowanie lżejsze - co pozwala użytkownikowi na bardziej intensywne użytkowanie sprzętu i wykonywanie bardziej zaawansowanych trików.

Nigdy nie sprzedajemy produktów, co do których nie jesteśmy w 100% pewni, że spełniają wymagania naszych klientów, stąd też nie znajdziesz u nas na stronie tanich decków z plastiku, drewna czy stali.

Decki zintegrowane

Wszystkie decki w tej kategorii przeznaczone są do użytku ze zintegrowanym sterem. Oznacza to, że decki posiadają wbudowane obręcze, które pozwalają na bardzo łatwy montaż steru.

Ważne: Przed zakupem upewnij się, że używasz zintegrowanego steru. Decki zintegrowane można używać tylko ze zintegrowanym sterem.

Jeśli nie jesteś pewien, jaki deck będzie dla Ciebie odpowiedni, skontaktuj się z nami.