MENU
×

Bluzy z kapturem, koszulki z długim rękawem

  Filtr
Kolory
Marki
Rozmiar
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 2

Bluzy z kapturem, koszulki na długi rękaw

Szukasz skateowej bluzy lub koszulki z długim rękawem? Szukasz wygody i komfortu jaki posiadają wyluzowani zawodnicy? Sprawdź naszą ofertę bluz oraz koszulek w stylu skate, oferowanych przez najbardziej znane skatowe marki, między innymi Vans. Możesz nawet znaleźć swoją własną, oryginalną bluzę z kapturem od SkatePro! Dołącz do drużyny SkatePro i zostań jednym z naszych zwodników już dziś!

Noszenie bluzki na długi rękaw lub bluzy z kapturem w chłodne dni

Skating to nie tylko sport, ale również styl życia przez co wielu skaterów nie porzuca swojej pasji poza sezonem. Jednakże trzeba pamiętać, że jazda w złych warunkach, szczególnie w deszczu ma bardzo niekorzystny wpływ na łożyska. Jazda na zewnętrznym torze jest również niebezpieczna - mokre rampy są śliskie przez co wykonywanie trików w takich warunkach to nie najlepszy pomysł. Niezależnie od pogody, nie pozwól się zatrzymać. Nasze motto brzmi - Skate, cruise and ride at all times! Wciągaj na siebie ciepłą bluze i jedziemy! Nasze bluzy z kapturem wykonane są z bawełny, są bardzo wygodne i trwałe. Bawełna jest naturalnym materiałem, który doskonale sobie radzi z potem podczas intensywnego wysiłku fizycznego.

Poszukujesz swojego wyjątkowego stylu? - Wybierz coś z naszej szerokiej oferty

Niezależnie od tego czy zajmujesz się skatingiem na co dzień czy tylko lubisz skateowy wygląd, nasze wygodne bluzy sprawdzą się w każdej okazji.

';