×
MENU

Hulajnogi Space Scooter i Slider Scooter

Hulajnogi typu space scooter i slider scooter to świetna zabawa

W tej sekcji możesz znaleźć hulajnogi od takich firm jak Space Scooter, Slider Scooter i inne.

Hulajnogi od marki Space Scooter mogą być określone jako ciekawa alternatywa do zwykłej hulajnogi. Taki model hulajnogi sprawi, że poczujesz się jakbyś chodził w powietrzu. Wystarczy, że będziesz poruszać deckiem hulajnogi w dół i w górę. Space Scooter mogą być używane przez dzieci i dorosłych do transportu i zabawy. Jako że przy korzystaniu z takiej hulajnogi jest sporo "pompowania" przy nabieraniu prędkości, griptape musi być bardziej wytrzymały niż na innych typach hulajnóg. Gdy griptape się zużyje, to bez problemu i tanim kosztem możesz go wymienić.

W tej kategorii znajdziesz również hulajnogi od marki Slide Scooter. Ten rodzaj hulajnogi posiada dwa decki i może być użyty na różne sposoby. Hulajnogi projektowane są w USA i mogą być użytkowane przez dzieci i dorosłych. Hulajnogi typu Slide są przeznaczone do transportu i zabawy. Większość hulajnóg typu Space i Slide jest składana, co sprawia, że ich transport jest niezwykle łatwy.

Powerwing - sporych rozmiarów trzy-kołowiec

Posiadamy w ofercie również bardzo popularny model Powerwing Caster II od firmy Razor. Luźno zamontowane kółka pozwalają na boczne drifty i obroty o 360 stopni łatwiej niż kiedykolwiek. Model Powerwing to świetny sposób na zabawę, gdy chcesz sobie zrobić przerwę od trików na hulajnodze wyczynowej.