×
Menu

Scooter Mouth Guards

  Filtr
Marki

Użyj ochraniacza na zęby aby je ochronić

Jeśli uprawiasz sport, w którym należy nosić ochraniacz na zęby, z pewnością zacząłeś poświęcać odrobinę więcej uwagi temu sprzętowi niż poprzednie pokolenia.

Ochraniacz na zęby, nazywany również gumową osłoną, znajduje zastosowanie w wielu sportach, w których trzeba chronić zęby. Ochraniacz na zęby zazwyczaj jest stworzony z akrylu lub gumy, a aby uzyskać maksymalną ochronę, musi być dopasowany do zębów.

Istnieją ochraniacze pojedyńcze, które zakrywają jedynie górną część ust, lub podwójne, chroniące zarówno górę, jak i dół szczęki. Podwójne ochraniacze zapewniają najlepszą ochronę, ale jednocześnie mogą jednak utrudniać komfortowe oddychanie, a ich noszenie może wymagać nauki i przyzwyczajenia.

Ochraniacze na zęby obniżają ryzyko urazów zębów oraz wstrząsu mózgu oraz są nieodłącznym elementem podczas gry w hokeja lub roller derby. Gdy ochraniacze na zęby zostały stworzone, głównie używali ich bokserzy. Dzisiaj jest to nieodłączny element sportów "ciężkich", takich jak hokej czy football amerykański.

Wszystkie nasze ochraniacze na zęby to tzw. typ "Boil and Bite", który zapewnia najlepsze dopasowanie. Wystarczy, że włożysz ochraniacz do wrzątku, a następnie włożysz do ust i zagryziesz. Kiedy temperatura spadnie, ochraniacz będzie idealnie dopasowany do zębów. Gdy kupisz nowy ochraniacz, będziesz mógł przeczytać dokładne instrukcje w przewodniku.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki