×
Menu

Ochraniacze na Zęby na Hulajnogę

  Filtr
Marki

Noś Ochraniacz na Zęby podczas jazdy na hulajnodze

Ochraniacze na zęby zaprojektowane są tak, by chronić Cię przed kontuzjami twarzy i zębów podczas jazdy na hulajnodze. Produkowane są z miękkich, plastikowych materiałów, które mają zdolność pochłaniania wstrząsów. Dzięki temu chronią twoje zęby, dziąsła, policzki i szczękę przed konsekwencjami upadków.

Upadki podczas jazdy na hulajnodze zdarzają się dość często, a w związku z tym niekiedy dochodzi również do kontuzji jamy ustnej. Można stracić równowagę i uderzyć twarzą w kierownicę hulajnogi, można również spaść na przeszkodę podczas grindowania i wykonywania trików na skateparku. Ochraniacz na zęby ochroni Cię przed uszczerbieniem uzębienia, przypadkowym ugryzieniem języka albo rozcięciem policzków i dziąseł.

Ochraniacze na Zęby typu Boil and Bite

Na rynku dostępne jest wiele rodzajów ochraniaczy na zęby, jednak największą popularnością wśród amatorów hulajnóg cieszą się bez wątpienia ochraniacze typu "boil and bite". Dopasowanie tych ochraniaczy jest bardzo łatwe, ponieważ wystarczy zanurzyć je w gotującej się wodzie do momentu, aż zmiękną, a następnie umieścić w ustach, by je uformować. Używając palców i języka, by docisnąć ochraniacz do zębów, powinieneś być w stanie uzyskać komfortowe i spersonalizowane dopasowanie. Proces ten powinien być dokładnie opisany w instrukcji obsługi zakupionych przez Ciebie ochraniaczy.

Ochraniaczy na zęby można używać podczas uprawiania różnych sportów wyczynowych. Jazda na hulajnodze jest bez wątpienia wysoko na liście dyscyplin, w których są one szczególnie przydatne. Innym ważnym sprzętem ochronnym, w który powinieneś się zaopatrzyć, jeśli chcesz jeździć na hulajnodze, jest kask. Sprawdź naszą ofertę Kasków na Hulajnogę.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki