×
Menu

Części do mini BMX

  Filtr
Marki
Średnica ośki

Znajdziesz tutaj wszystkie części do mini BMX, jakie potrzebujesz do utrzymania i konserwacji swojego sprzętu. Ponadto, znajdziesz tu szeroki wybór pedałów i rączek w każdego rodzaju kolorze i designie, dzięki czemu dodasz trochę personalizacji do swojego mini BMX.

Oczywiście, mamy w ofercie wszystkie niezbędne części, których potrzebujesz do utrzymania swojego roweru w świetnej formie. W tej kategorii znajdziesz podstawowe części zamienne, jak zębatki, korby, tylne i przednie ośki, stery i wiele innych. Tutaj również znajdziesz nową parę pegów do mini BMX lub nowe siodełko.

Personalizuj

Warto tutaj zajrzeć, jeśli chcesz spersonalizować swój rower Mini Rocker. Mamy w ofercie różne części do mini BMX, które dodadzą trochę personalizacji do twojego zestawu, jak pedały we wszystkich kolorach tęczy i świetnie wyglądające rączki na kierownice. Mamy nawet 4-częściowe kierownice neochromowe!

Torba pełna złota

Bądźmy szczerzy - jeśli jeździsz na swoim rowerze Mini Rocker każdego dnia przez wiele godzin, istnieje ryzyko że coś się zepsuje w taki czy inny sposób. Z torbą z narzędziami nie musisz wracać do domu ze skateparku jak tylko poluzują się pegi lub koła potrzebują dopompowania.

W tej kategorii znajdziesz niezbędne elementy do torby z narzędziami, jak klucz imbusowy i pompka do kół, na tyle małe by zmieścić się w małym plecaku - to idealni kompani, gdy wybierasz się na cały dzień jeżdżenia na rowerze Mini Rocker BMX.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki