×
Menu

Części do mini BMX

  Filtr
Marki
Średnica ośki

Warto wiedzieć

Części do Mini BMX, dzięki którym zadbasz o swój rower

Rowery Mini BMX stworzono jako zabawną i gwarantującą mnóstwo frajdy alternatywę dla pełnowymiarowych BMX. Często jeździ się na nich w trudnym terenie, dlatego naturalne jest, że niektóre części prędzej czy później wymagają wymiany. W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór części do Mini BMX, takich jak kierownice, piasty i hamulce, które możesz zamontować do swojego roweru.

Jak zamontować pegi w rowerze Mini BMX?

Pegi Mini BMX to świetny dodatek do Twojego rowerka, który umożliwi Ci trenowanie wielu nowych trików. Większość rowerów Mini BMX nie posiada fabrycznie zamontowanych pegów. Musisz zakupić je osobno i samodzielnie zamontować.

Żeby zamontować pegi, musisz najpierw wykręcić ośkę i washer z pomocą klucza nasadowego. Washer nie będzie Ci dłużej potrzebny, ponieważ peg niejako przejmie ich funkcję. Włóż nakrętkę do wnętrza pegu, nałóż go na ośkę i za pomocą klucza dokręć tak, by się nie ruszał. Powinieneś być gotowy do jazdy.

Do majsterkowania przy rowerze Mini BMX powinny Ci wystarczyć narzędzia, których używasz do swojego standardowego roweru. Gdyby jednak brakowało Ci jakichś konkretnych narzędzi, sprawdź naszą ofertę Narzędzi do Mini BMX.

Modyfikuj swój rower dzięki Akcesoriom do Mini BMX

Fajnie jest czasem odświeżyć nieco wygląd swojego roweru. Nowe akcesoria Ci w tym pomogą. Posiadamy np. bogatą kolekcję kolorowych pedałów do Mini BMX, dzięki którym łatwo nadasz swojemu rowerowi nowy blask. Gripy do Mini BMX występują w tych samych rozmiarach, co standarodowe gripy BMX, możesz więc śmiało sprawdzić naszą ofertę Gripów BMX.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki