×
Menu

Ochraniacze i kaski

Bezpieczeństwo w trakcie jazdy jest konieczne! Z jakich ochraniaczy na rolki należy korzystać?

Nie ma nic gorszego, niż szybsze zakończenie sesji w skateparku ze względu na obtarcia i różnego rodzaju kontuzje. Nie jest ważne, czy jesteś agresywnym skaterem czy po prostu robisz przejażdżki po okolicy, zawsze powinieneś nosić odpowiednie ochraniacze.

W tej sekcji znajdziesz kaski rowerowe i do rolek, jak również ochraniacze na nadgarstki, kolana, łokcie i wiele innych typów sprzętu do ochrony. Oznacza to, że znajdziesz tu ochraniacze do jazdy na deskorolce, rolkach oraz do hokeja, w rozmiarach dla dorosłych i dla dzieci.

Sześćdziesiąt procent wszystkich kontuzji związanych z szeroko pojętym skatingiem dotyczy dzieci w wieku poniżej 15 lat. Z tego względu niezmiernie ważne jest, aby dzieci nosiły odpowiedni sprzęt ochronny w czasie jazdy, zabawy lub gry w hokeja.

Jeśli kupujesz sprzęt ochronny w SkatePro, to możesz być pewny, że jest on zgodny z europejskimi i amerykańskimi standardami.

Sprzęt ochronny pozwala na osiągnięcie wyższego poziomu

Ochraniacze dają możliwość wyjścia poza twoją strefą komfortu bez ryzykowania poważnymi obrażeniami, co zdarza się często podczas nauki nowych tricków.

Używanie ochraniaczy zapewni ci spokój umysłu i duży wzrost pewności siebie, co jeszcze bardziej zwiększy szanse na odniesienie sukcesu w wykonywanym sporcie.

Poza noszeniem ochraniaczy, istnieje kilka zasad, które ograniczą ryzyko odniesienia kontuzji w trakcie skatingu lub jazdy. Bądź ostrożny w trakcie trików i skoków i nigdy nie zapominaj o rozgrzewce.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki