MENU
×

Ochraniacze i kaski

Bezpieczeństwo w trakcie jazdy jest konieczne

Nie ma nic gorszego, niż szybsze zakończenie sesji w skateparku ze względu na obtarcia i różnego rodzaju kontuzje. Nie jest ważne, czy jesteś agresywnym skaterem czy po prostu robisz przejażdżki po okolicy, zawsze powinieneś nosić odpowiednie ochraniacze.

W tej sekcji znajdziesz kaski rowerowe i do rolek, jak również ochraniacze na nadgarstki, kolana, łokcie i wiele innych typów sprzętu do ochrony. Oznacza to, że znajdziesz tu ochraniacze do jazdy na deskorolce, rolkach oraz do hokeja, w rozmiarach dla dorosłych i dla dzieci.

Sześćdziesiąt procent wszystkich kontuzji związanych z szeroko pojętym skatingiem dotyczy dzieci w wieku poniżej 15 lat. Z tego względu niezmiernie ważne jest, aby dzieci nosiły odpowiedni sprzęt ochronny w czasie jazdy, zabawy lub gry w hokeja.

Jeśli kupujesz sprzęt ochronny w SkatePro, to możesz być pewny, że jest on zgodny z europejskimi i amerykańskimi standardami.

Zawsze zachowaj ostrożność, nawet z odpowiednimi ochraniaczami

Poza noszeniem ochraniaczy, istnieje kilka zasad, które ograniczą ryzyko odniesienia kontuzji w trakcie skatingu lub jazdy.

  • Bądź ostrożny w trakcie trików i skoków.
  • Zawsze opróżnij kieszenie z twardych i ostro zakończonych przedmiotów.

Ponadto, dobrym pomysłem jest wykonanie ćwiczeń rozciągających przed i po sesji treningowej lub meczu.

Podsumowując: jeśli zachowujesz ostrożność i nosisz odpowiednie ochraniacze, będziesz czuł się pewniej i bezpieczniej w trakcie wykonywania trików lub gry w hokeja ze znajomymi.

';