×
MENU

Surfskate

  Filtr
Kolory
Marki
Długość

Surfowanie po ulicach na desce surfskate

Deski surfskate mogą być postrzegane jako innowacja lub powrót do korzeni, do miejsca, w którym wszystko się zaczęło. Kiedy w póżnych latach 40-tych i wczesnych latach 50-tych narodziła się jazda na deskorolce, to jego głównym przeznaczeniem było zapewnienie zajęcia skaterom w dni kiedy morze było spokojne i bez fal. Obecnie surfskaterzy chcą przenieść jak najpodobniejsze odczucia towarzyszące jeździe na desce do surfingu na ulice.

EWOLUCJa surf skate

Jazda na deskorolce powstała gdy kilku surferów z Kalifornii chciało mieć jakieś zajęcie w dni, w które nie było fal. Wtedy właśnie zaczęły się pojawiać pierwsze deskorolki wykonane z drewnianych desek i przyczepionych pod niemi kółek do wrotek.

Obecnie surfowanie po ulicach jest bardziej prawdziwe i autentyczne niż kiedykolwiek wcześniej. Wiele marek pracuje nad optymalizacją traków, designem i kształtem, aby jeszcze przybliżyć wrażenie surfowania.

Od bardzo elastycznych systemów trucków po sygnowane serie wykonane we współpracy z branżą surfingową - wszystko to sprawia, że deski surfskate są idealną alternatywną do jazdy w dni bez fal lub dla osób, które nie mieszkają przy oceanie. Jeśli pragniesz surfować po mieście, to deski surf skate będą idealnym rozwiązaniem.

';