MENU
×

Deski snowboardowe - Stwórz swój własny zestaw

  Filtr
Marki
Długość
Szerokość
Snowboard Flex
Umiejętności
Riding Style

Jazda na desce snowboardowej przeszła dużą ewolucję od momentu pierszego zjazdu na snowboardzie. Wiązania snowboardowe, kształt, trwałość i design to słowa kluczowe dla dużych firm produkujących deski snowboardowe. W SkatePro znajdziesz kilka różnych kategorii snowboardowych. Możesz dowiedzieć się więcej na temat różnych kategorii poniżej.

Twintip snowboard

Twintip snowboard świetnie nadaje się do jazdy w parkach oraz wykonywania tricków, ale jest to również świetny rodzaj snowboardu do jazdy na stoku. Oba końce deski (nose i tail) są w 100% takie same, a wiązania są centralnie na środku, co ułatwia jazdę zarówną lewą jak i prawą nogą z przodu.

All mountain snowboard

All mountain snowboard jest, jak angielska nazwa wskazuje, przeznaczony do jazdy na stoku. Kszałtem przypomina deskę twintip, jednak wiązania i środek ciężkości są przesunięte na tył deski. Taki rodzaj snowboardu jest świetnym i bezpiecznym zakupem dla większości, ponieważ może być używany zarówno na stoku, niewyznaczonej trasie jak i w parku.

Backcountry snowboard

Ten rodzaj snowboardu jest przeznaczony do jazdy w puchu i na niewyznaczonych trasach. Ksztalt tej deski jest bardzo podobny do surfboard, a jej większy rozmiar i podniesiony przód deski ułatwiają jazdę w głębokim śniegu.

Marki snowboardów

Oferujemy duży wybór najlepszych marek snowboardowych, które produkują szereg różnych rodzajów desek. U nas znajdziesz wszystkie rodzaje od tych do jazy po parku, stoku aż po te, które są przeznaczone do jazdy po trasach niewyzanczonych.

';