×
Menu

Snowboard - Stwórz swój własny zestaw

  Filtr
Marki
Długość
Płeć
Umiejętności
Styl jazdy
Szerokość
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 2

Warto wiedzieć

Snowboard

Jazda na desce snowboardowej przeszła dużą ewolucję od momentu pierwszego zjazdu na snowboardzie. Wiązania snowboardowe, kształt, trwałość i design to słowa kluczowe dla dużych firm produkujących deski snowboardowe. Przez ostatnie kilka lat wiele snowboardów zostało wyprodukowanych w designie rocker i camber, co skutkuje bardziej stabilną jazdą. Jaki jest najlepszy dla Ciebie snowboard?

Twintip snowboard

Twintip snowboard świetnie nadaje się do jazdy w parkach oraz wykonywania tricków, ale jest to również świetny rodzaj snowboardu do jazdy na stoku. Oba końce deski (nose i tail) są w 100% takie same, a wiązania są centralnie na środku, co ułatwia jazdę zarówno lewą jak i prawą nogą z przodu oraz lądowanie trików.

All mountain snowboard

All mountain snowboard jest, jak angielska nazwa wskazuje, przeznaczony do jazdy na stoku. Kształtem przypomina deskę twintip, jednak wiązania i środek ciężkości są przesunięte na tył deski. Taki rodzaj snowboardu jest świetnym i bezpiecznym zakupem dla większości, ponieważ może być używany zarówno na stoku, niewyznaczonej trasie jak i w snowparku.

Powder snowboard

Ten rodzaj snowboardu jest przeznaczony do jazdy w puchu i na niewyznaczonych trasach. Kształt tej deski jest bardzo podobny do surfboardu, a jej większy rozmiar i podniesiony przód deski ułatwiają jazdę w głębokim śniegu.

Deski snowboardowe i sprzęt snowboardowy

Oferujemy duży wybór najlepszych firm snowboardowych, które produkują szereg różnych rodzajów desek i sprzętu snowboardowego. U nas znajdziesz wszystkie rodzaje, od tych do jazdy po snowparku, stoku aż po te, które są przeznaczone do jazdy poza wyznaczonymi trasami.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki