×
Menu

Snowboard - Stwórz swój własny zestaw

  Filtr
Marki
Długość
Płeć
Umiejętności
Styl jazdy
Szerokość

Warto wiedzieć

Snowboard

Jazda na desce snowboardowej przeszła dużą ewolucję od momentu pierwszego zjazdu na snowboardzie. Wiązania snowboardowe, kształt, trwałość i design to słowa kluczowe dla dużych firm produkujących deski snowboardowe. Przez ostatnie kilka lat wiele snowboardów zostało wyprodukowanych w designie rocker i camber, co skutkuje bardziej stabilną jazdą. Jaki jest najlepszy dla Ciebie snowboard?

Twintip snowboard

Twintip snowboard świetnie nadaje się do jazdy w parkach oraz wykonywania tricków, ale jest to również świetny rodzaj snowboardu do jazdy na stoku. Oba końce deski (nose i tail) są w 100% takie same, a wiązania są centralnie na środku, co ułatwia jazdę zarówno lewą jak i prawą nogą z przodu oraz lądowanie trików.

All mountain snowboard

All mountain snowboard jest, jak angielska nazwa wskazuje, przeznaczony do jazdy na stoku. Kształtem przypomina deskę twintip, jednak wiązania i środek ciężkości są przesunięte na tył deski. Taki rodzaj snowboardu jest świetnym i bezpiecznym zakupem dla większości, ponieważ może być używany zarówno na stoku, niewyznaczonej trasie jak i w snowparku.

Powder snowboard

Ten rodzaj snowboardu jest przeznaczony do jazdy w puchu i na niewyznaczonych trasach. Kształt tej deski jest bardzo podobny do surfboardu, a jej większy rozmiar i podniesiony przód deski ułatwiają jazdę w głębokim śniegu.

Deski snowboardowe i sprzęt snowboardowy

Oferujemy duży wybór najlepszych firm snowboardowych, które produkują szereg różnych rodzajów desek i sprzętu snowboardowego. U nas znajdziesz wszystkie rodzaje, od tych do jazdy po snowparku, stoku aż po te, które są przeznaczone do jazdy poza wyznaczonymi trasami.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki