×
Menu

Cruiser Deskorolka dla Dzieci

  Filtr
Długość

Czy Deskorolka Cruiser to dobry wybór dla dziecka?

Dziecięce deskorolki cruiser są stworzone z myślą raczej o spokojnej, niezobowiązującej jeździe, niż wykonywaniu skomplikowanych trików i ewolucji. Przeważnie są zbliżone długością do tradycyjnych deskorolek. Tym, co je wyróżnia, jest wyjątkowy, przypominający kształtem rybę blat.

Wyposażone są w duże, miękkie kółka, które gwarantują płynną jazdę i wysoką stabilność, dzięki czemu Twoje dziecko szybko ją opanuje. Wiele dzieci zaczyna swoją przygodę z deską od prostych przejażdżek, dlatego deska typu cruiser będzie dla nich świetnym wyborem. Cruisery to jednak nie tylko sprzęt dla zupełnie początkujących - to również świetna zabawa niezależnie od poziomu umiejętności oraz wygodny środek transportu.

Cruiser Deskorolka dla Dzieci - jaki rozmiar wybrać?

Dziecięce deskorolki cruiser mogą występować w różnych rozmiarach w zależności od marki i stylu. Najistotniejszym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jest szerokość decku. Dziecko w wieku około 8 lat, dla optymalnych wrażeń z jazdy, powinno posiadać deskę o szerokości między 6 a 8 cali. Zbyt szeroki deck może sprawiać problemy w opanowaniu techniki jazdy. By upewnić się, że wybierasz właściwy rozmiar dla swojego dziecka, sprawdź nasz Przewodnik po Rozmiarach Deskorolek.

Jeśli szukasz deskorolki cruiser dla swojego dziecka, możesz natknąć się na termin mini cruiser. Są to deskorolki wielkości dziecięcych cruiserów, jednak moga być równie dobrze używane przez osoby dorosłe.

Bardzo ważne jest, by zaopatrzyć swoje dziecko w zestaw właściwych ochraniaczy, zanim wyruszy na ulice na swoim nowym cruiserze, dlatego sprawdź naszą ofertę Ochraniaczy na Deskorolkę dla Dzieci.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki