×
Menu

Cruiser deskorolka dla dzieci

  Filtr
Długość

Deskorolki cruiser dla dzieci

Jeden z powodów, które sprawiają, że cruiser deskorolka dla dzieci to dobry wybór, to fakt, że dzieci zazwyczaj używają desek do jazdy i przemieszczania się, a nie do robienia trików. Deskorolki cruiser zostały stworzone właśnie w tym celu i zapewnią wysoki poziom stabilności i wygody. Wszystko dzięki szerszym i miększym kółkom niż w większości deskorolek.

Deskorolki cruiser dla dzieci ułatwiają jazdę

Co więcej, deskorolki cruiser mają miększe gumki w porównaniu z tradycyjnymi nowoczesnymi deskorolkami, co ułatwia wykonywanie zwrotów i carving mniejszym i lżejszym skaterom. Często standardowe longboardy mogą okazać się zbyt długie i szerokie dla mniejszej osoby lub zbyt ciężkie, by je przenieść. Dlatego deskorolki cruiser dla dzieci są idealne, gdy dziecko chce zacząć jeździć na longboardzie, ale jest zbyt małe na pełnowymiarowy longboard.

Mini cruiser dla małych skaterów

Najmniejsze deskorolki cruiser są nazywane mini cruiserami i są zazwyczaj dość wąskie. Mogą ich używać zarówno dorośli, jak i dzieci, ale świetnie sprawdzą się zwłaszcza u małych skaterów. Ich małe stopy idealnie pasują do małego blatu, co ułatwia sterowanie i kontrolowanie deski.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki