×
Menu

Kupowanie deskorolki Cruiser

Ten poradnik pomoże Ci znaleźć odpowiednią deskorolkę cruzer dla Ciebie lub Twojego dziecka. Postaramy się wytłumaczyć Ci wszystkie elementy deskorolki i na co zwracać uwagę.

Zawsze możesz też się z nami skontaktować, jeśli masz wątpliwości jaką deskę wybrać.

Jaką deskorolkę cruiser wybrać?

Z reguły wyróznia się dwa rodzaje deskorolek cruiser, różnią się one przede wszystkim materiałem wykonania oraz kształtem. Oba rodzaje desek nadają się dla dzieci, początkujących, oraz dla osób, które szukają wszechstronnej i zwrotnej deski do miasta. Większość deskorolek cruzer posiada kicktail, co jest stylizowane na oryginalnych deskach z lat 70.

Poniżej opowiemy Wam o tych dwóch rodzajach desek:

Penny boards & cruiser skateboards z plastikowym platem (tzw. fiszki)

Deskorolki cruiser, nazywane często Penny lub fiszki, posiadają małe i wąski blaty z lekkiego materiały. Bardzo łatwo się na nich skręca oraz łatwo się z nimi przemieszczać. Mieszczą się w plecaku i pod pachą. Przeważnie posiadają duże i miękkie kółka, dzięki czemu jazda na nich jest bardzo łatwa i przyjemna.

Nie sa to deski zaprojkowane do robienia trików. Jeśli Twoje dziecko chciałoby robić triki na deskorolce i odwiedzać skateparki to przejdź do kategorii klasycznych deskorolek.

Nasz wybór plastikowych cruiserów znajdziesz tutaj.

Deskorolki cruiser z drewna

Drewniane deskorolki cruiser to połączenie klasycznej deskorolki i longboardu. Świetnie nadają się do przemieszczania się po mieście. Deski te sa trochę szersze od plastikowych cruzerów i deskorolek Penny, dzięki czemu jezda na nich jest trochę łatwiejsza.

Poza tym, deski te często posiadają wyższe trucki oraz większe i bardziej miękkie kółka.

Zobacz nasz wybór drewnianych cruiserów tutaj.

Produkty

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki