×
MENU

Ochraniacze na plecy

  Filtr
Rozmiar

Ochraniacz na plecy - tzw. żółw narciarski

Niezależnie od tego, czy się ścigasz czy zjeżdżasz poza wyznaczonymi trasami lub jeżdzisz na snowboardzie w parku, kupno ochraniaczy narciarskich jest dobrą inwestycją, w szczególności ochraniacz na kręgosłup. Odpowiednie ochraniacze mogą Cię uchronić od poważnych szkód i kontuzji. Pomyśl o tym przed jazdą na nartach.

Jako że jazda na nartach zazwyczaj wiąże się z dużymi prędkościami, chcesz się chronić najlepiej jak to możliwe. Po głowie, plecy i kręgosłup są miejscami, które powinieneś chronić najmocniej. Wiele osób lekceważy potrzebę stosowania ochraniacza na plecy, lecz w ostatnich latach świadomość społeczeństwa w tym temacie rośnie. Z tego powodu mamy w naszej ofercie wiele ochraniaczy na kręgosłup od różnych producentów. Nasze ochraniacze na kręgosłup dostępne są w różnych wariantach, ale standardowy ochraniacz tego rodzaju przyczepiony jest do ciała przy pomocy elastycznych pasków na ramiona. Ponadto, kamizelki i kurtki chroniące plecy są innym z dostępnych wariantów, bardziej ciasno i komfortowo dopasowanych do ciała.

Noszenie ochraniacza na plecy stało się popularne

Ochraniacze na kręgosłup stają się coraz bardziej popularne i nie są już tylko przeznaczone do sportów ekstremalnych. Ochraniacze zapobiegają poważnym kontuzjom podczas upadku.

W SkatePro znajdziesz duży wybór jakościowych ochraniaczy narciarskich w różnych cenach. Mamy coś dla każdego - sprawdź nasz asortyment.