×
Menu

Osłony na Łyżwy i Akcesoria

  Filtr
Marki

Warto wiedzieć

Po co używać osłony na łyżwy?

Gdy pojawiasz się na torze czy lodowisku to chcesz, aby ostrza łyżew były jak najostrzejsze i jak najbardziej czyste. Najlepszym sposobem na osiągnięcie tego celu jest wysokiej jakości maszyna do ostrzenia łyżew i dbanie o łyżwy.

Na tej stronie znajdziesz naszą ofertę osłon na łyżwy, które ochronią ostrza łyżew w trakcie transportu.

Ostrze łyżwy może być całkiem niebezpieczne, więc osłona będzie działać jak ochrona do momentu, gdy znajdziesz się na lodzie.

W SkatePro bardzo nam zależy na bezpieczeństwie naszych klientów, z tego powodu wszystkie nasze osłony na ostrza są najwyższej jakości.

Większość łyżwiarzy potrzebuje również ostrzałki do ostrzenia łyżew, aby utrzymać sprzęt w najlepszej kondycji.

Po co używać sporo dodatkowej energii, którą musisz kompensować tępe ostrza łyżew?

Różne akcesoria do łyżew

W tej kategorii znajdziesz również sprzęt treningowy do jazdy szybkiej. Wraz z rosnącą popularnością tego sportu, kilka nowych akcesoriów pojawiło się na rynku. Świetnym przykładem jest mata 'slide mat', na której łyżwiarze szybcy mogą doskonalić swoją technikę, gdy nie znajdują się na lodzie.

Sprawdź również naszą torbę do kasku i butów, do której idealnie mieści się jeden kask i para butów. Ponadto, torba wyposażona jest w kieszonkę do akcesoriów. Stworzyliśmy tę torbę we współpracy z firmą Snowtech Whistler.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki