×
Menu

Osłony na Łyżwy i Akcesoria

  Filtr
Marki

Czym są osłony na łyżwy i dlaczego powinieneś ich używać?

Ostrza łyżew mogą łatwo ulec uszkodzeniu lub stępieniu np. w trakcie transportu czy podczas chodzenia poza lodem. Dlatego pokrowce i osłony na łyżwy są niezbędne, by chronić Twoje ostrza przed uszczerbieniem i zarysowaniami. Osłonki na łyżwy są zwykle wykonane z plastiku i zakłada się ja na ostrza po zejściu z lodowiska. Niektórych osłon można używać także do chodzenia na łyżwach poza lodowiskiem. Pamiętaj jednak, by dokładnie przeczytać opis produktu i sprawdzić, czy na pewno jest do tego przystosowany.

By utrzymać swoje ostrza we właściwej kondycji, powinieneś również od czasu do czasu je naostrzyć. Jeśli szukasz dodatkowych informacji na temat konserwacji łyżew, sprawdź nasz poradnik Konserwacja łyżew w 7 łatwych krokach.

Akcesoria do łyżew - nieoceniona pomoc w nauce

Akcesoria do jazdy na łyżwach mogą się okazać bardzo cenną pomocą w nauce jazdy i poprawianiu swoich umiejętności. Zwłaszcza dla dzieci i początkujących utrzymanie równowagi na lodzie może być dosyć problematyczne. Dlatego praktyczne i łatwe w użyciu akcesoria treningowe są doskonałym sposobem, by rozpocząć swoją przygodę z łyżwami w komfortowy i bezpieczny sposób. Różnego rodzaju akcesoria treningowe stworzone z myślą o hokeju i jeździe figurowej pozwolą z kolei bardziej zaawansowanym łyżwiarzom rozwijać swoje umiejętności nawet poza lodowiskiem.

Torby na łyżwy dla ułatwienia transportu

Jednym z najważniejszych akcesoriów łyżwiarskich jest torba na łyżwy. Solidna torba pozwala Ci na wygodne zabranie Twoich łyżew i mniejszych sprzętów na lodowisko oraz umożliwia funkcjonalne przechowywanie poza sezonem. Dobre torby na łyżwy są wykonane z wodoodpornych, oddychających materiałów oraz posiadają dodatkowe kieszenie na Twoje rzeczy osobiste. Wybierz torbę dla siebie i, gdziekolwiek idziesz, zabierz swoje ulubione łyżwy ze sobą.

Pamiętaj również, by zaopatrzyć się w odpowiednie ochraniacze do jazdy na łyżwach. Sprawdź naszą ofertę Ochraniaczy na Łyżwy i zminimalizuj ryzyko kontuzji.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki