×
Menu

Akcesoria do wrotek

Warto wiedzieć

Ulepszenia: najlepsze akcesoria do wrotek

Pełen pasji wrotkarz wie, że wrotki to nie jest zwykły produkt. Istnieją tysiące kombinacji i możliwości dopasowania wrotek do własnych potrzeb. Niektóre to zwykłe zmiany wyglądu, a inne polepszą prędkości i odczucia z jazdy.

W tej kategorii znajdziesz dodatki do wrotek i części zapasowe: narzędzia, hamulce oraz części montażowe, sznurówki w różnych kolorach i wzorach, wkładki i wiele innych. Obecnie jednym z najpopularniejszych produktów są stylowe sznurówki w kolorach tęczy Rio Skates, idealne do spersonalizowania Twoich wrotek.

Znajdziesz tu również popularne buty wrotkowe Supreme Turbo, do których możesz dobrać kółka według własnego uznania. Jeśli twoje wrotki są uszkodzone, tutaj z pewnością znajdziesz wymienne części.

Jeśli masz wrażenie, że Twoje wrotki są trochę za sztywne w trakcie skrętów, może to z łatwością zmienić, wybierając bardziej miękkie bushingi, które również znajdziesz w tej kategorii z akcesoriami do wrotek. Jeśli masz odwrotny problem (wrotki wydają się zbyt miękkie), możesz wymienić bushingi na bardziej sztywne. Jest to bardzo tania wymiana, ale będziesz zaskoczony, jak dużą różnicę zrobi w trakcie jazdy.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki