×
Menu

Akcesoria do Wrotek

Warto wiedzieć

Jakie akcesoria przydadzą mi się na wrotkach?

Akcesoria do wrotek to świetny sposób na spersonalizowanie swojego sprzętu. Podczas gdy niektóre modyfikacje mają jedynie wymiar wizualny, niektóre sprzęty mogą wpłynąć pozytywnie na Twoje wrażenia z jazdy, a nawet szybkość. Akcesoria do wrotek, takie jak buty, trucki, bushingi, stopery i sznurowadła, mogą poprawić nie tylko Twój poziom umiejętności, ale również komfort jazdy, co pozwoli Ci na lepsze osiągi.

Kiedy powinienem wymienić buty i trucki w swoich wrotkach?

buty do wrotek

Zakup nowej pary butów i trucków do wrotek jest zalecany, gdy Twój dotychczasowy sprzęt zaczyna wykazywać ślady uszkodzeń. Nawet najbardziej zadbane wrotki nie będą Ci służyć wiecznie - pęknięcie w twardej skorupie buta albo rozdarcie materiału mogą wpłynąć negatywnie na Twoje bezpieczeństwo i stabilność podczas jazdy.

trucki do wrotek

Kiedy czujesz, że ośki w truckach Twoich wrotek są luźne i odbija się to negatywnie na Twojej stabilności i skrętności, prawdopodobnie najwyższa pora je wymienić. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tylko baseplate'a, czy chcesz wymienić całe jednoczęściowe trucki, pamiętaj, by upewnić się, że będą one kompatybilne z Twoimi butami.

Nie zapominaj o bushingach do wrotek

Kiedy stary zestaw ulegnie zużyciu, powinieneś wymienić bushingi na nowe. Oznaką tego, że przyszła na to pora, jest poczucie, że rolki nie są już tak responsywne jak kiedyś. W zależności od tego jak często jeździsz, powinieneś wymieniać gumki do wrotek co 6 do 12 miesięcy,

Pamiętaj, by nie jeździć bez właściwego zabezpieczenia. Sprawdź naszą ofertę Ochraniaczy na Rolki.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki