×
Menu

Ochraniacze na Hulajnogę i Zestawy Ochraniaczy w 2-paku

  Filtr
Kolory
Marki
Rozmiar

Kup ochraniacze na hulajnogę dla kompleksowej ochrony

Podczas jazdy na hulajnodze bardzo istotne jest posiadanie właściwych ochraniaczy i odpowiednie zadbanie o najbardziej narażone na kontuzje partie ciała. Po głowie kolejnymi najbardziej zagrożonymi kontuzją i wymagającymi stosowania ochraniaczy częściami ciała są łokcie i kolana. Przy upadku z hulajnogi zazwyczaj ląduje się na tych właśnie częściach, dlatego odpowiednia ochrona może znacznie zminimalizować ryzyko kontuzji.

Kup zestaw ochraniaczy na hulajnogę

Najłatwiejszym sposobem na zapewnienie sobie bezpieczeństwa podczas jazdy na hulajnodze jest zaopatrzenie się w kompletny zestaw ochraniaczy hulajnogowych. Będą one dopasowane do siebie nawzajem nie tylko pod kątem jakości i rozmiaru, ale również wyglądu. Zestawy ochraniaczy zawsze oferują przy tym świetny stosunek jakości do ceny.

Ochraniacze na hulajnogę wyczynową najczęściej występują w 2-pakach, w których skład wchodzą ochraniacze na kolana oraz ochraniacze na łokcie. Zastosowane rozwiązania mogą być bardzo różne - wiele ochraniaczy posiada elastyczne paski pozwalające na dostosowanie rozmiaru oraz twarde skorupy zapewniające maksymalny poziom ochrony. Jeśli chcesz kupić każdy z ochraniaczy osobno, sprawdź naszą ofertę Ochraniaczy Kolan oraz Ochraniaczy Łokci na Hulajnogę.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat ochraniaczy na hulajnogę, zwłaszcza takich przeznaczonych do jazdy na skateparku, sprawdź nasz poradnik Hulajnoga: Przewodnik po Ochraniaczach na Skatepark.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki