×
Menu

Części do Rolek Agresywnych

Znajdź najlepsze części do rolek agresywnych

Życie rolek agresywnych jest dość brutalne. Upadki, skoki i grindy szybko odcisną piętno na wszystkich częściach. Na szczęście większość części w rolkach agresywnych można wymienić, więc nie musisz co roku kupować nowej pary rolek. Znajdziesz tu również bardzo popularny sprej anty-bakteryjny, efektywny w zwalczaniu brzydkich zapachów z wyściółki i wkładki w bucie. To również pomoże przedłużyć żywotność Twoich rolek agresywnych.

Nieudany grind, kończący się upadkiem, może skończyć żywot jednej z klamer. Na szczęście klamry te nie są drogie, mamy w ofercie wiele różnych modeli klamer, pasujących idealnie do rolek agresywnych.

W tej kategorii znajdziesz części oraz akcesoria do rolek agresywnych. Posiadamy wszystkie części, rozpoczynając od tulejek, śrubek oraz osiek, kończąc na klamrach do butów i naszywkach.

Większość części do rolek agresywnych z tej kategorii jest uniwersalna i pasuje do wszystkich modeli rolek agresywnych, lecz w wypadku jakichkolwiek wątpliwości czy dana część pasuje do Twojego modelu, skontaktuj się z nami, z chęcią pomożemy. Nasz dział obsługi klienta czeka na Twój telefon i zrobi wszystko, by pomóc.

Sporo nowych produktów

Ostatnio podjęliśmy współpracę z magazynem rolkarskim Be-mag.com, dlatego w ofercie mamy sporo towaru, dostępnego w sklepie Be-mag.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki