×
Menu

Plecaki i Torby na Deskorolkę

  Filtr
Marki

Czym charakteryzuje się plecak na deskorolkę?

Plecak na deskorolkę jest zaprojektowany z myślą o tym, by pomieścić cały Twój sprzęt deskorolkowy. Skejterzy mają z czego wybierać, jeśli chodzi o torby i plecaki - praktycznie każda większa marka deskorolkowa ma w swojej ofercie produkty stworzone do przechowywania sprzętu. Mają one być przede wszystkim wygodne do noszenia podczas jazdy. W środku posiadają często wiele dodatkowych (zapinanych lub nie) kieszonek, dzięki którym z łatwością zorganizujesz swój sprzęt.

Oprócz standardowych, dużych plecaków znajdziesz również mniejsze, zapinane w pasie torby typu nerka, proste worki ze sznurkiem do ściągania oraz klasyczne, większe torby do zarzucenia na ramię. Pamiętaj, że torba na deskorolkę nie musi być tylko na skatepark! Większość modeli jest bardzo uniwersalna i wykonana z wysokiej jakości poliestru, dzięki czemu można ich śmiało używać na co dzień.

Jak przechowywać deskę w plecaku?

Wiele nowoczesnych plecaków deskorolkowych posiada wbudowane regulowane paski montażowe, dzięki którym łatwo przymocujesz swoją deskę do ich zewnętrznej części. Jeśli twój plecak nie posiada takich pasków, zawsze możesz sam przyczepić do niego kilka elastycznych sznurków lub ściągaczy i z ich pomocą przymocować deskę. Oczywiście - istnieje także oldschoolowa praktyka noszenia deski między szelkami plecaka, z kółkami skierowanymi w stronę pleców.

Wolisz jazdę na rolkach? Sprawdź naszą ofertę Toreb i Plecaków na Rolki.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki