×
Menu

Plecaki i torby skateboardowe

  Filtr
Marki

Noś swoją deskę w bezpieczny sposób

Plecak na deskorolkę to komfortowy i praktyczny sposób na transportowanie deskorolki. Nie tylko wygląda cool, lecz również masz dzięki temu wolne ręce.

Wiele z naszych toreb na deskorolkę posiada paski i zaciski, specjalnie zaprojektowane do przytwierdzania deskorolki, dzięki czemu możesz nosić w bezpieczny sposób swoją deskę w trakcie przemieszczania się po mieście, lokalnym skateparku lub podróżując na dłuższych dystansach.

Poza transportowaniem deskorolki, wiele z plecaków na deskorolkę z tego działu może funkcjonować jako plecak szkolny, z miejscem na laptopa, książki i dokumenty. W ten sposób możesz zabrać ze sobą deskorolkę do szkoły, aby pojeździć z kumplami na placu przed szkołą.

Podróżowanie z longboardem

Możesz używać z longboardem plecaka na deskorolkę, lecz w tej kategorii znajdziesz również torby specjalnie zaprojektowane do transportowania longboardów. Warto rozważyć korzystanie z tego rodzaju torby, jeśli planujesz podróżować na dłuższym dystansie ze swoim longboardem.

W naszej ofercie plecaków i toreb do deskorolki znajdziesz najróżniejsze kolory, designy, kształty i rozmiary. Mamy w ofercie torby od takich firm, jak Baker Skateboards, Burton, Dakine, DC Shoes, Decent, Douchebags, Element, Etnies, Globe, Herschel, Oakley, Santa Cruz, Sector 9 Sushi, Vans, Volcom, Voltage i wiele innych.

Ciągle dodajemy więcej świetnych produktów do naszej oferty, więc masz pewność, że dostajesz najnowsze i najlepsze plecaki do deskorolki.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki