MENU
×

Akcesoria do Deskorolki

  Filtr
Marki

Akcesoria do deskorolki pozwolą Ci działać

Jeśli planujesz samemu złożyć swoją deskorolkę lub potrzebujesz części zamiennych, jak śruby, bushingi lub griptape, to znajdziesz to, czego szukasz w tej kategorii. Znajdziesz tu również wosk do optymalizacji swoich umiejętności grindowania. Innymi słowami, jest to miejsce, gdzie znajdziesz odpowiednie części, by utrzymać swoją deskorolkę w świetnej kondycji.

Jeśli potrzebujesz podnieść trochę deskorolkę ze względu na regularne zahaczanie o kółka, mamy w ofercie wiele różnych podkładek podnoszących o zróżnicowanej wysokości i twardości, więc jesteśmy pewni, że znajdziesz tu podkładkę, jaką potrzebujesz.

Skate Trainer 2.0 łamie krzywa uczenia się

Jeśli chcesz szybko nauczyć się nowego triku, mamy odpowiedni dla Ciebie produkt. Skate Trainer 2.0 da Ci ogromną wartość w zamian za czas, poświęcony na naukę nowych trików, skoków i kicków.

Po zamontowaniu Skate Trainer 2.0 na kółkach, deskorolka nigdzie nie pojedzie. Będzie stała idealnie w miejscu na każdym podłożu, więc nie musisz obawiać się upadku lub wylądowania na biodrze przy ćwiczeniu nowego triku. Da Ci to również więcej czasu na ćwiczenie, gdyż nie musisz gonić deskorolki po ulicy po nieudanych wykonaniu triku. Skate Trainer 2.0 bardzo łatwo się montuje i ściąga, gdy chcesz pojeździć na deskorolce i wypróbować nowe triki w ruchu.

';