×
Menu

Bielizna termoaktywna

Solidna warstwa bielizny termoaktywnej oznacza świetny dzień w terenie

Ciepło i sucho to ważne aspekty, dzięki którym dzień w górach będzie sukcesem. Termoaktywna bielizna jest podstawową warstwą ubrań, gdy spędzasz dzień na nartach, snowboardzie lub wędrując po górach w chłodny dzień. Bielizna termiczna jest zwykle złożona z podkoszulki z długimi rękawami oraz getr/kalesonów. Mamy w ofercie szeroki wybór bielizny dla mężczyzn i kobiet.

Bycie suchym jest kluczowe

W przeciwieństwie do zwykłej bielizny, wersja termoaktywna jest tak zaprojektowana, by odprowadzać pot i wilgoć z dala od ciała i utrzymywać skórę suchą. Ponadto, większość bielizny termoaktywnej w tej kategorii nie tylko zapewni ciepło, lecz również reguluje temperaturę, a niektóre modele posiadają również pręgowanie w okolicy kolan i kostek, by zapewnić świetne dopasowanie i komfort użytkowania. Więc jedyną sprawą, o jaką musisz się martwić, jest dobra zabawa na stoku. Rekomendujemy wybór bielizny z materiałów syntetycznych, wełny merino lub jedwabiu.

Ciasne dopasowanie

Aby jak najlepiej wykorzystać bieliznę termoaktywną, to musi ona być ciasno dopasowana, również pod pachami. W innym wypadku wilgoć nie będzie transportowana na zewnątrz, a zostając na skórze będzie ją wychładzać.

Używanie na co dzień

Bielizna termiczna jest przydatna nie tylko na stoku. Ze względu na swoje właściwości transportowania wilgoci z dala od ciała i umożliwienie skórze oddychania sprawdza się idealnie do biegania, jazdy na rowerze, wędrówek pieszych lub po prostu pracy na świeżym powietrzu.

SkatePro