MENU
×

Wiązania do nart biegowych - Backcountry

Wiązania do nart backcountry muszą być szerokie

Wybierając wiązania do nart backcountry należy zwiększyć rozmiary w porównaniu do klasycznych wiązań do nart biegowych. Rozmiary zarówno nart, jak i wiązań są większe, a waga wyższa niż w przypadku klasycznego setupu.

Podczas jazdy backcountry pragniesz mieć narty i wiązania, które zniosą każde warunki. Czasem natkniesz się na głęboki puch śnieżny, a czasem na bardziej standardowe podłoże do jazdy jak na klasycznych biegówkach.

Narty do jazdy backcountry są szersze, a wiązania podążają za narzuconymi przez nie wymiarami. Wymiary naszych wiązań wynoszą od 58mm do 68mm i są kompatybilne jedynie z określonymi butami narciarskimi backcountry. Zobacz w specyfikacjach produktu z którymi butami są kompatybilne dane wiązania.

Wiązania Rottefella BC Magnum Black to najszersze wiązania w naszej ofercie, ale chociaż opracowano je do szerszych nart, można je dopasować do nart o szerokości 52mm.

Szeroka płyta kontrolna w wiązaniach backcountry zapewnia świetną stabilność i kontrolę nart, co jest kluczowe podczas jazdy po zboczach górskich, gdy nie wiesz, co znajduje się z kolejnym zakrętem. Dodatkowo teren i śnieg są o wiele bardziej zróżnicowane.

Uwaga: Kupując i narty i wiązania w naszym sklepie, zamontujemy wiązania za darmo. Jeśli chcesz, abyśmy wykonali dla ciebie serwis, dodaj numer twojego buta jako komentarz do zamówienia.

W SkatePro zawsze gwarantujemy 365 dni na zwrot zakupu każdego produktu, ale musisz zwrócić go w takim stanie i ilości, w jakim go otrzymałeś.

';