×
Menu

Hokej - akcesoria

  Filtr
Marki

Sznurówki do hokeja i inne akcesoria

Oprócz ostrza i buta istotną część łyżew hokejowych stanowią sznurówki, a jeśli regulanie grasz w hokeja to prawdopodobnie w swojej karierze przerobiłeś już kilka ładnych metrów sznurówek do hokeja. Na szczęście sznurówki do łyżew hokejowych są tanie i łatwe do wymiany. W tej kategorii znajdziesz różne rodzaje sznurówek hokejowych najlepszej jakości. Gwarantujemy, że posiadamy przynajmniej jeden zestaw sznurówek, który odpowiada twoim potrzebom i stylowi.

W tej kategorii znajdziesz również cały sprzęt do hokeja, który nie pasuje do innych kategorii.

Nieważne, czy dopiero zaczynasz grę w hokeja czy grasz już od lat, ale zawsze powinieneś mieć czyste i ostre ostrza łyżew. Dlatego też oferujemy ostrzałkę firmy Tempish oraz lekką edycję firmy Prosharp. Ten niewielki element do optymalizacji ostrzy jest tak mały, jak to tylko możliwe. Dlatego też wielu graczy zabiera go ze sobą na lód, aby wykorzystac podczas krótkich przerw w meczu.

Naucz się grać w hokeja na lodzie

Początki gry w hokeja na lodzie nia są takie łatwe jak początki gry w hokeja ulicznego. Zwłaszcza małe dzieci porzucają naukę zanim nawet opanują podstawy. Dlatego też istotne jest, aby najpierw nauczyć dzieci jazdy na łyżwach, zanim wyśle się je na pierwszą lekcję gry w hokeja. Nasz trenażer firmy Tempish to świetne rozwiązanie dla początkujących.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki