×
Menu

Sprzęt do Hokeja na Lodzie

  Filtr
Marki

Sprzęt hokejowy byś był zawsze gotowy

Hokej na lodzie to szybki, fizyczny sport, który wymaga wiele od Twojego sprzętu łyżwiarskiego. Właściwe konserwacja i regularna wymiana zużytych części pozwoli Ci cieszyć się sprzętem dłużej. Dzięki temu będziesz mógł cały czas dawać z siebie wszystko i unikniesz zbędnych kosztownych wydatków. Zawodnicy zespołów grających w NHL zawsze mają przy sobie torby pełne różnych akcesoriów hokejowych. Warto wziąć z nich przykład.

Ochraniacze na łyżwy chronią płozy Twoich łyżew

Płozy są najważniejszą częścią łyżew, a hokeiści dokładają starań, żeby zawsze były właściwie naostrzone. Jest to niezbędne do zachowania optymalnej kontroli na lodzie. Ochraniacze na łyżwy to osłonki zabezpieczające, które zakłada się na ostrza łyżew, gdy się ich nie używa. Chroni to płozy przed uszkodzeniem w trakcie transportu w torbie czy przechowywania w szafce oraz zabezpiecza Twoje dłonie przed przypadkowym rozcięciem.

Oprócz kija i pary łyżew na pewno przydadzą Ci się zapasowe sznurowadła do łyżew. Profesjonalni zawodnicy podczas kariery potrafią zużyć kilka ładnych metrów sznurowadeł. Na szczęście nie jest to duży wydatek, a ich wymiana jest bardzo prosta.

W tej kategorii znajdziesz także ochraniacze na zęby, jeśli jednak szukasz innych rodzajów ochraniaczy albo kasków, sprawdź naszą ofertę Ochraniaczy do Hokeja.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki